Pasování na čtenáře před 5 dny, 17.5.2024 - Prvňáčci navštívili místní knihovnu a po složení čtenářského slibu byli slavnostně pasováni na čtenáře.
A bylo vystoupení... před 6 dny, 16.5.2024 - Dlouhé přípravy, velké těšení, trocha nervozity a pak závěrečný potlesk a je po vystoupení. Podívejte se na fotky z příprav a pohledy do zákulisí. Děkujeme všem za milou a vřelou atmosféru, tleskáme dětem za zvládnutí a těšíme se na další setkání.
Nordic walking před 6 dny, 16.5.2024 - Pondělní ráno jsme ve škole odstartovali dlouho očekávanou první částí kurzu chůze s holemi. Usměvavá instruktora Hanka provedla žáky rozcvičkou, různými způsoby chůze a netradičním využitím holí. Všichni už se těšíme na červnové pokračování.

Náhled obrázku

Ej, šlahačka moja- vzdělávací program v II. třídě

vytvořeno: 2.4.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality Děti se dozvěděly, proč se vlastně slaví Velikonoce, jaký je jejich původ, jaké jsou velikonoční zvyky a tradice. Dozvěděly se například, proč se barví vajíčka, co to symbolizuje, proč se peče beránek, nebo proč chlapci chodí s „korbáčem“ na „šlahačku“. V průběhu programu si také děti vlastnoručně vytvořily malý dárek.