Střípky ze školky před 8 dny, 16.1.2019 - Co se odehrálo ve školce za poslední čas
Divadlo Zlín před 10 dny, 14.1.2019 - Čtvrteční odpoledne 10. ledna opět patřilo návštěvě Městského divadla ve Zlíně. Tentokrát děti pobavilo představení s názvem Královna Koloběžka I. Dětem se pohádka moc líbila a už se těší, co uvidí příště.
Zakončení výuky plavání před 15 dny, 9.1.2019 - V pondělí 7. ledna 2019 proběhla poslední hodina plavání. Děti byly seznámeny s desaterem bezpečnosti pro plavce, vyzkoušely si, co všechno už ve vodě umí a zvládnou. Pak následovalo oblíbené volné plavání a dovádění ve vodě. Dětem bylo také vystaveno plavecké vysvědčení informující o jejich dovednostech, které bude předáno společně s pololetním vysvědčením.

Ej, šlahačka moja- vzdělávací program v II. třídě

vytvořeno: 2.4.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Děti se dozvěděly, proč se vlastně slaví Velikonoce, jaký je jejich původ, jaké jsou velikonoční zvyky a tradice. Dozvěděly se například, proč se barví vajíčka, co to symbolizuje, proč se peče beránek, nebo proč chlapci chodí s „korbáčem“ na „šlahačku“. V průběhu programu si také děti vlastnoručně vytvořily malý dárek.