Krásné prázdniny před 1 měsícem, 4.7.2022 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem léto plné sluníčka, pohody a zaslouženého odpočinku a těší se v září na viděnou!
Rozloučení z žáky 5. třídy a setkání žáků s vedením obce před 1 měsícem, 4.7.2022 - Poslední dny patřily loučení s páťáky, kteří si pro ostatní připravili zábavný program. Rozloučit se a popřát dětem i zaměstnancům hezké prázdniny přišla i paní starostka, pan místostarosta a pan účetní.
PODOLympiáda před 1 měsícem, 4.7.2022 - Úterní dopoledne vypukla historicky 1. podolská olympiáda. Zúčastnily se jí děti z MŠ i ZŠ v disciplínách, na které dlouho trénovaly. Patřil sem například běh na krátkou vzdálenost, trojskok, přeskoky přes švihadlo, dribling, slalom, hod na cíl, ale i zábavné disciplíny jako skákání v pytli nebo válení sudů v gumácích. Závěrem byli všichni účastníci oceněni medailí a vyhlášeni nejlepší skokani.

Dýňování na zahradě mateřské školy

vytvořeno: 3.10.2013, před 9 roky v rubrice Aktuality Začátkem měsíce října bylo na zahradě mateřské školy velmi veselo. Na programu bylo již tradiční dýňování s výrobou dýňových strašidýlek a podzimní výzdoby. K občerstvení nám paní kuchařka přichystala ochutnávku „školkových“ pomazánek, které měly u rodičů velký úspěch. Strávili jsme krásné podzimní odpoledne plné tvoření a zábavy.