Přírodověda před 18 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 19 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 25 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Dýňování na zahradě mateřské školy

vytvořeno: 3.10.2013, před 6 roky v rubrice Aktuality Začátkem měsíce října bylo na zahradě mateřské školy velmi veselo. Na programu bylo již tradiční dýňování s výrobou dýňových strašidýlek a podzimní výzdoby. K občerstvení nám paní kuchařka přichystala ochutnávku „školkových“ pomazánek, které měly u rodičů velký úspěch. Strávili jsme krásné podzimní odpoledne plné tvoření a zábavy.