Vánoční dílničky před 6 dny, 12.12.2018 - V úterý 11. prosince se konaly již tradiční dílničky. Děti si spolu s rodiči mohli přijít vyrobit vánoční dekorace a drobné dárečky jako např. svícny, výrobky z vonné soli, včelího vosku nebo vánoční andílky. K tvoření hrály koledy a kdo přišel, odcházel nejen s vlastnoručními výtvory, ale i vánoční náladou.
Mikuláš ve školce a škole před 12 dny, 6.12.2018 - S obavami čekaly děti na příchod Mikuláše, anděla a čerta. Mikuláš ze své zlaté knihy četl dobré i špatné skutky dětí. Mnohé děti byly překvapené, co všechno na ně věděl. Ač se jim občas podaří trošku zazlobit, dostaly všechny děti malé balíčky s dobrotami.
Advent ve škole před 12 dny, 6.12.2018 - Ve škole začaly přípravy na svátky. Zapálili jsme první svíčku na adventním věnci. Začali jsme zdobit stromečky ve třídách, abychom si sváteční atmosféru užili co nejdéle.

Dýňování na zahradě mateřské školy

vytvořeno: 3.10.2013, před 5 roky v rubrice Aktuality Začátkem měsíce října bylo na zahradě mateřské školy velmi veselo. Na programu bylo již tradiční dýňování s výrobou dýňových strašidýlek a podzimní výzdoby. K občerstvení nám paní kuchařka přichystala ochutnávku „školkových“ pomazánek, které měly u rodičů velký úspěch. Strávili jsme krásné podzimní odpoledne plné tvoření a zábavy.