Návštěva planetária před 4 dny, 25.11.2022 - V planetáriu v Uherském Brodě byl pro žáky připraven zajímavý program. Děti se podívaly na noční oblohu různých ročních období, cestovaly galaxií, viděly zblízka hvězdy i planety. V rámci poutavé přednášky jsme shlédli dva dokumenty o vesmíru. Procházku po městě jsme završili u krásného dřevěného betlému na náměstí.
Kondiční vycházka před 6 dny, 24.11.2022 - Mladší žáci vyrazili v rámci tělocviku utužit svoji kondici. Velká vycházka svižným tempem všechny zahřála a cestou jsme se pokochali pohledem na měnící se podzimní přírodu.
Příprava zimní výzdoby před 6 dny, 24.11.2022 - Protože pomalu, ale jistě přichází zimní období, pustily se děti do výzdoby školy, která se letos nese v duchu krajkových papírových vloček.

Dýňování na zahradě mateřské školy

vytvořeno: 3.10.2013, před 9 roky v rubrice Aktuality Začátkem měsíce října bylo na zahradě mateřské školy velmi veselo. Na programu bylo již tradiční dýňování s výrobou dýňových strašidýlek a podzimní výzdoby. K občerstvení nám paní kuchařka přichystala ochutnávku „školkových“ pomazánek, které měly u rodičů velký úspěch. Strávili jsme krásné podzimní odpoledne plné tvoření a zábavy.