Vánoční přání před 1 měsícem, 20.12.2019 - Děkujeme všem rodičům, sponzorům, přátelům a zřizovateli za spolupráci a těšíme se na další rok s vámi.
Poslední den školy v roce 2019 před 1 měsícem, 20.12.2019 - Poslední den školy v roce 2019 byl v pátek 20. prosince a děti si užily třídní besídky. Celé dopoledne se neslo v duchu blížících se svátků. Navštívila nás i paní starostka s doprovodem, aby dětem popřáli hezké prázdniny.
Vánoční vystoupení před 1 měsícem, 20.12.2019 - Jako každý rok se v MŠ i ZŠ konalo vánoční vystoupení, které si děti připravily pro své nejmilejší. V bohatém programu předvedly své dovednosti hudební, jazykové, herecké i pohybové a na závěr vystoupení překvapily dárečkem.

Den Země

vytvořeno: 29.4.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Den Země jsme oslavili ve firmě Kovosteel ve Starém Městě.

V pátek 25. dubna jsme slavili Den Země. Jeli jsme vlakem do Kovosteelu, kde jsme se společně s ostatními školami zúčastnili EkoOlympiády. Plnili jsme úkoly na deseti stanovištích, odměnou nám byl volný vstup na některé atrakce a drobné dárkové předměty.