Přípravy na hody před 5 dny, 17.10.2019 - Jako každoročně i letos se děti ze školy připravují na hody v Podolí - nacvičují pásmo tanečků a písniček, vytváří výzdobu na výstavu zahrádkářů a připravují výrobky na jarmark.
Z hodin výtvarné výchovy před 5 dny, 17.10.2019 - V rámci podzimních témat zkoušíme různé výtvarné techniky. Práce zaměřené na podzimní plodiny si můžete prohlédnout na hody na výstavě zahrádkářů.
Hodina s knihou před 18 dny, 4.10.2019 - V rámci hodin čtení a rozvíjení čtenářské gramotnosti jednou za měsíc probíhá tzv. hodina s knihou. Děti si mohou ve škole vybrat knihu, která je zaujme a číst si v ní. Na konci hodiny pak zpracují krátký zápis o tom, co četly a mohou o knize povyprávět ostatním.

Den Země

vytvořeno: 29.4.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Den Země jsme oslavili ve firmě Kovosteel ve Starém Městě.

V pátek 25. dubna jsme slavili Den Země. Jeli jsme vlakem do Kovosteelu, kde jsme se společně s ostatními školami zúčastnili EkoOlympiády. Plnili jsme úkoly na deseti stanovištích, odměnou nám byl volný vstup na některé atrakce a drobné dárkové předměty.