Výlet do Pavlova a Mikulova před 3 dny, 22.9.2021 - První letošní výlet se zaměřením na historii patřil archeoparku Pavlov a místní expozici, která je mimo jiné zajímavá svým interaktivním zpracováním. Děti si mohly vystavené věci nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet. V Mikulově jsme se po obědě vypravili prozkoumat město a nakonec se potěšili krásným výhledem ze Svatého kopečku.
Veselé cestičky v MŠ před 12 dny, 12.9.2021 - V areálu mateřské školy vznikly cestičky sloužící k rozvoji motorických dovedností hravou formou, kde si děti mohou vyzkoušet různé způsoby pohybu.
Dravci před 12 dny, 12.9.2021 - Středeční dopoledne patřilo představení dravých ptáků. Na parkovišti u MŠ se děti seznámily se známými i méně tradičními druhy dravců a jejich charakteristickými znaky i chováním. Poučné i zábavné vystoupení nadchlo všechny malé i velké diváky.

Den Země

vytvořeno: 29.4.2014, před 8 roky v rubrice Aktuality Den Země jsme oslavili ve firmě Kovosteel ve Starém Městě.

V pátek 25. dubna jsme slavili Den Země. Jeli jsme vlakem do Kovosteelu, kde jsme se společně s ostatními školami zúčastnili EkoOlympiády. Plnili jsme úkoly na deseti stanovištích, odměnou nám byl volný vstup na některé atrakce a drobné dárkové předměty.