Předškolička před 25 dny, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Valentine's day před 5 dny, 18.2.2019 - V rámci angličtiny jsme oslavili svátek sv. Valentýna, abychom dali najevo našim blízkým, že je máme rádi a také se seznámili s pojmy, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří.
Předškoláčci ve škole před 11 dny, 12.2.2019 - Naši předškoláčci se byli podívat ve škole, jak probíhá vyučování. Zapojili se do výuky s 1. a 2. třídou. Zrovna se probírala zdravá strava. Děti si mohly vyzkoušet, jak chutnají zdravé jednohubky a ovocný salát.

Den Země

vytvořeno: 29.4.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Den Země jsme oslavili ve firmě Kovosteel ve Starém Městě.

V pátek 25. dubna jsme slavili Den Země. Jeli jsme vlakem do Kovosteelu, kde jsme se společně s ostatními školami zúčastnili EkoOlympiády. Plnili jsme úkoly na deseti stanovištích, odměnou nám byl volný vstup na některé atrakce a drobné dárkové předměty.