Co se děje ve školce před 5 hodinami, 2.12.2022 - Ve školce už je znát, že se blíží čas Vánoc. Děti si vyzkoušely pečení perníčků, tvoření z papíru a povídaly si o svátku svaté Barbory, který bude v neděli. Při vycházkách je patrné, že přišel zimní čas a je potřeba se teple oblékat. Týden dětem zpříjemnilo divadélko, které přijelo zahrát tři výchovné pohádky.
Návštěva planetária před 7 dny, 25.11.2022 - V planetáriu v Uherském Brodě byl pro žáky připraven zajímavý program. Děti se podívaly na noční oblohu různých ročních období, cestovaly galaxií, viděly zblízka hvězdy i planety. V rámci poutavé přednášky jsme shlédli dva dokumenty o vesmíru. Procházku po městě jsme završili u krásného dřevěného betlému na náměstí.
Kondiční vycházka před 8 dny, 24.11.2022 - Mladší žáci vyrazili v rámci tělocviku utužit svoji kondici. Velká vycházka svižným tempem všechny zahřála a cestou jsme se pokochali pohledem na měnící se podzimní přírodu.

Den Země

vytvořeno: 29.4.2014, před 9 roky v rubrice Aktuality Den Země jsme oslavili ve firmě Kovosteel ve Starém Městě.

V pátek 25. dubna jsme slavili Den Země. Jeli jsme vlakem do Kovosteelu, kde jsme se společně s ostatními školami zúčastnili EkoOlympiády. Plnili jsme úkoly na deseti stanovištích, odměnou nám byl volný vstup na některé atrakce a drobné dárkové předměty.