Fotografování na závěr školního roku 2019/2020 před 1 dnem, 6.7.2020 - Fotografie si můžete prohlédnout na webu - viz soubor
Hurá na prázdniny před 5 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 5 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.

Červený den

vytvořeno: 19.3.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality V naší škole jsme dnes měli červený den.

Ve středu 19. března se kolem nás všechno červenalo. Ve škole jsme totiž měli červený den a tak každý z nás přišel oblečený v něčem červeném. Stačilo červené tričko nebo svetr, paní učitelky to vzaly poctivě, ty byly červené od hlavy až k patě :-) Červenou barvu také zakomponovaly do výuky, v matematice jsme počítali slovní úlohy s červenými ubrousky, v angličtině jsme zpívali písničku o Červené Karkulce a v tělocviku jsme hráli pohybovou hru Červení a Bílí.