Poslední předvánoční den školy před 28 dny, 18.12.2020 - V tomto kalendářním roce jsme se naposled sešli ve škole. Den zahájila přáním paní starostka, která spolu s panem místostarostou přišla potěšit krabicí plnou dobrot. Během prvních dvou hodin jsme si rozdali dárky, popřáli si hezké prožití Vánoc a společně si užili vánoční atmosféru.
Vánoční tvoření nejen z keramiky před 1 měsícem, 10.12.2020 - V rámci školní družiny probíhají tématicky zaměřená odpoledne - keramické tvoření, pečení perníčků, vánoční vyrábění dekorací a ozdob. Těmito a dalšími aktivitami paní učitelky vnáší vánoční atmosféru a krátí dětem čekání na nejkrásnější svátky v roce.
Čteme pro Kuře před 1 měsícem, 7.12.2020 - Podpořme dobrou věc

Červený den

vytvořeno: 19.3.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality V naší škole jsme dnes měli červený den.

Ve středu 19. března se kolem nás všechno červenalo. Ve škole jsme totiž měli červený den a tak každý z nás přišel oblečený v něčem červeném. Stačilo červené tričko nebo svetr, paní učitelky to vzaly poctivě, ty byly červené od hlavy až k patě :-) Červenou barvu také zakomponovaly do výuky, v matematice jsme počítali slovní úlohy s červenými ubrousky, v angličtině jsme zpívali písničku o Červené Karkulce a v tělocviku jsme hráli pohybovou hru Červení a Bílí.