Karneval před 9 dny, 10.2.2020 - Nedělní odpoledne patřilo karnevalovému veselí v kulturním domě. Na programu byla živá hudba, tanec, zábava a na závěr bohatá tombola. Děti roztančila i Simonka Vagdalová, která si připravila pohybové vystoupení k několika písničkám a sklidila zasloužený úspěch a potlesk. Děkujeme tímto obci Podolí a všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu karnevalu a sponzorům za dárky do tomboly.
Bruslení před 12 dny, 7.2.2020 - V rámci všestranného rozvoje sportovních dovedností dětí jsou hodiny tělocviku v měsíci únoru věnovány bruslení na nádvoří Jezuitské koleje v Uherském Hradišti.
Veršování před 12 dny, 7.2.2020 - V rámci hodin čtení si čtvrťáci a páťáci vyzkoušeli netradiční práci s verši, dramatizaci, pantomimu i vlastní tvorbu.

Červený den

vytvořeno: 19.3.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality V naší škole jsme dnes měli červený den.

Ve středu 19. března se kolem nás všechno červenalo. Ve škole jsme totiž měli červený den a tak každý z nás přišel oblečený v něčem červeném. Stačilo červené tričko nebo svetr, paní učitelky to vzaly poctivě, ty byly červené od hlavy až k patě :-) Červenou barvu také zakomponovaly do výuky, v matematice jsme počítali slovní úlohy s červenými ubrousky, v angličtině jsme zpívali písničku o Červené Karkulce a v tělocviku jsme hráli pohybovou hru Červení a Bílí.