Obědváme v novém před 4 dny, 5.12.2023 - Velké změny se dočkalo stravování. V budově základní školy byla obcí nově vybudována výdejna stravy. Žáci tak už nemusí na oběd přecházet do budovy mateřské školy. Tak ať všem v novém dobře chutná.
Mikuláš v ZŠ před 4 dny, 5.12.2023 - Již tradičně patřilo páté prosincové dopoledne návštěvě čerta, Mikuláše a anděla. Po přečtení poznatků z knihy hříchů potěšil děti Mikuláš balíčkem dobrot. I výuka v tento den byla tematicky propojená s čerty a anděly. Tímto děkujeme mikulášské trojici za jejich čas a nadšení, se kterým nás navštívili.
Školáci v divadle před 6 dny, 3.12.2023 - Žáci základní školy navštívili divadelní představení Lichožrouti ve Slováckém divadle. Zábavný příběh o přátelství, odvaze a vztazích děti pobavil i poučil.

Náhled obrázku

Červený den

vytvořeno: 19.3.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality V naší škole jsme dnes měli červený den.

Ve středu 19. března se kolem nás všechno červenalo. Ve škole jsme totiž měli červený den a tak každý z nás přišel oblečený v něčem červeném. Stačilo červené tričko nebo svetr, paní učitelky to vzaly poctivě, ty byly červené od hlavy až k patě :-) Červenou barvu také zakomponovaly do výuky, v matematice jsme počítali slovní úlohy s červenými ubrousky, v angličtině jsme zpívali písničku o Červené Karkulce a v tělocviku jsme hráli pohybovou hru Červení a Bílí.