Návrat žáků do školních lavic od 18.11.2020 před 11 dny, 15.11.2020 -
Z domácích prací dětí před 27 dny, 30.10.2020 - O prázdninách měly děti možnost využít pracovní listy, ve kterých mohly najít nejen zábavu, ale i rozšířit si své znalosti.
Projekty v angličtině před 27 dny, 30.10.2020 - V rámci domácí práce si páťáci tvořili projekty s názvem About you. Děti psaly o své rodině, zálibách, mazlíčcích, kreslily, vystřihovaly a lepily. A jejich práce byly velmi povedené.

Červený den

vytvořeno: 23.10.2013, před 7 roky v rubrice Aktuality Děti z II. třídy se na červený den ve školce moc těšily a všechny dorazily sladěny do červené. Všechny aktivity byly samozřejmě nasměrované k tématu. Celým dnem nás provedla Červená Karkulka, která si pro nás připravila spoustu zábavy- soutěživé hry či malování červených jablíček. Také jsme procvičovali říkadlo s pohybem „ Jabloňka“. Během vycházky jsme se vydali do základní školy, kde jsme měli připravenou ochutnávku jablečného moštu, který dětem velmi chutnal.