Pasování na čtenáře před 9 dny, 23.6.2022 - Prvňačka Kristýnka Stenbergerová byla slavnostně pasována na čtenářku a to přímo uprostřed krásné přírody, která Podolí obklopuje.
T-mobile olympijský běh před 9 dny, 23.6.2022 - Ve středu 22. června v 10:00 odstartoval celorepublikový olympijský běh. Naši žáci absolvovali trasu dlouhou 0,5 nebo 1 km. Největším vítězstvím bylo, že všichni zvládli danou trasu uběhnout a v cíli na ně čekala odměna v podobě výtvarných potřeb, kšiltovek a diplomů.
Hravá geometrie před 9 dny, 23.6.2022 - V hodině geometrie si páťáci prostřednictvím konstrukčních úloh a lega vyzkoušeli svou prostorovou představivost.

Červený den

vytvořeno: 23.10.2013, před 9 roky v rubrice Aktuality Děti z II. třídy se na červený den ve školce moc těšily a všechny dorazily sladěny do červené. Všechny aktivity byly samozřejmě nasměrované k tématu. Celým dnem nás provedla Červená Karkulka, která si pro nás připravila spoustu zábavy- soutěživé hry či malování červených jablíček. Také jsme procvičovali říkadlo s pohybem „ Jabloňka“. Během vycházky jsme se vydali do základní školy, kde jsme měli připravenou ochutnávku jablečného moštu, který dětem velmi chutnal.