Přírodověda před 19 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 20 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 27 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Červený den

vytvořeno: 23.10.2013, před 6 roky v rubrice Aktuality Děti z II. třídy se na červený den ve školce moc těšily a všechny dorazily sladěny do červené. Všechny aktivity byly samozřejmě nasměrované k tématu. Celým dnem nás provedla Červená Karkulka, která si pro nás připravila spoustu zábavy- soutěživé hry či malování červených jablíček. Také jsme procvičovali říkadlo s pohybem „ Jabloňka“. Během vycházky jsme se vydali do základní školy, kde jsme měli připravenou ochutnávku jablečného moštu, který dětem velmi chutnal.