Předškolička před 25 dny, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Valentine's day před 4 dny, 18.2.2019 - V rámci angličtiny jsme oslavili svátek sv. Valentýna, abychom dali najevo našim blízkým, že je máme rádi a také se seznámili s pojmy, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří.
Předškoláčci ve škole před 10 dny, 12.2.2019 - Naši předškoláčci se byli podívat ve škole, jak probíhá vyučování. Zapojili se do výuky s 1. a 2. třídou. Zrovna se probírala zdravá strava. Děti si mohly vyzkoušet, jak chutnají zdravé jednohubky a ovocný salát.

Červený den

vytvořeno: 23.10.2013, před 5 roky v rubrice Aktuality Děti z II. třídy se na červený den ve školce moc těšily a všechny dorazily sladěny do červené. Všechny aktivity byly samozřejmě nasměrované k tématu. Celým dnem nás provedla Červená Karkulka, která si pro nás připravila spoustu zábavy- soutěživé hry či malování červených jablíček. Také jsme procvičovali říkadlo s pohybem „ Jabloňka“. Během vycházky jsme se vydali do základní školy, kde jsme měli připravenou ochutnávku jablečného moštu, který dětem velmi chutnal.