Jaro očima dětí před 4 dny, 15.4.2021 - Podívejte se, jak děti umí fotit a jak zdokumentovaly proměny letošního jara.
Vycházka před 4 dny, 15.4.2021 - V rámci hodin tělesné výchovy vyrazili žáci čtvrté a páté třídy na vycházku. Zvládli chůzi nesnadným terénem, rozmary aprílového počasí i skákání po kamenech.
Návrat žáků do školy před 11 dny, 9.4.2021 - Dle nových informací MŠMT bude od pondělí 12.4.2021 zahájena výuka pro žáky 1. stupně prezenčně.

Čertovský den v MŠ s vzácnou návštěvou :-D

vytvořeno: 5.12.2017, před 3 roky v rubrice Aktuality Dnes jsme měli ve školce výjimečný den. Školka se nám proměnila v pekelnou třídu plnou čertíků a čertic. Po splnění úkolů získali pekelníčci "výuční čertovský list". Také nás navštívil Mikuláš s andělem a čertem, kteří obdarovali děti bohatou nadílkou. Touto cestou mnohokrát děkujeme všem zúčastněným.