Tvůrčí atmosféra v hodinách před 3 dny, 25.9.2022 - V výuce se žáci už dávno neučí jen sezením v lavici. V angličtině si děti měly najít pro ně příjemné místo a tam pak pracovaly. V hodině pracovních činností se děti přesunují podle potřeby tak, aby mohly spolupracovat v různých skupinkách.
Střípky ze školních dnů před 15 dny, 13.9.2022 - Během výuky i mimo ni vznikají zajímavé momentky. Ať už jde o sledování usazování sochy původem z Podolí, pečení štrúdlu v pracovních činnostech nebo vycházku do Popovic v tělesné výchově.
Vystoupení dravců před 15 dny, 13.9.2022 - Ve čtvrtek dopoledne se v areálu mateřské školy konalo představení dravců. Zkušený chovatel dětem poutavou formou přiblížil život mnoha z nich. Děti se setkaly i se vzácně se vyskytujícími druhy, ukázkami letu a krmení.

Čertovský den v MŠ s vzácnou návštěvou :-D

vytvořeno: 5.12.2017, před 5 roky v rubrice Aktuality Dnes jsme měli ve školce výjimečný den. Školka se nám proměnila v pekelnou třídu plnou čertíků a čertic. Po splnění úkolů získali pekelníčci "výuční čertovský list". Také nás navštívil Mikuláš s andělem a čertem, kteří obdarovali děti bohatou nadílkou. Touto cestou mnohokrát děkujeme všem zúčastněným.