Přírodověda před 21 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 22 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 28 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Čertovský den v MŠ s vzácnou návštěvou :-D

vytvořeno: 5.12.2017, před 2 roky v rubrice Aktuality Dnes jsme měli ve školce výjimečný den. Školka se nám proměnila v pekelnou třídu plnou čertíků a čertic. Po splnění úkolů získali pekelníčci "výuční čertovský list". Také nás navštívil Mikuláš s andělem a čertem, kteří obdarovali děti bohatou nadílkou. Touto cestou mnohokrát děkujeme všem zúčastněným.