Předškolička před 25 dny, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Valentine's day před 4 dny, 18.2.2019 - V rámci angličtiny jsme oslavili svátek sv. Valentýna, abychom dali najevo našim blízkým, že je máme rádi a také se seznámili s pojmy, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří.
Předškoláčci ve škole před 10 dny, 12.2.2019 - Naši předškoláčci se byli podívat ve škole, jak probíhá vyučování. Zapojili se do výuky s 1. a 2. třídou. Zrovna se probírala zdravá strava. Děti si mohly vyzkoušet, jak chutnají zdravé jednohubky a ovocný salát.

Čertovský den v MŠ s vzácnou návštěvou :-D

vytvořeno: 5.12.2017, před 1 rokem v rubrice Aktuality Dnes jsme měli ve školce výjimečný den. Školka se nám proměnila v pekelnou třídu plnou čertíků a čertic. Po splnění úkolů získali pekelníčci "výuční čertovský list". Také nás navštívil Mikuláš s andělem a čertem, kteří obdarovali děti bohatou nadílkou. Touto cestou mnohokrát děkujeme všem zúčastněným.