První školní den před 13 dny, 5.9.2019 - Dne 2. září byl v přítomnosti paní starostky zahájen nový školní rok. Letos jsme přivítali dva prvňáčky. Věříme, že se jim ve škole bude líbit. Přejeme všem rodičům i dětem dny plné pohody a radosti z poznávání.
Ředitelské volno v MŠ před 15 dny, 3.9.2019 - Z důvodu přerušení dodávky elektrické energie do mateřské školy a školní jídelny vyhlašuje ředitelka ZŠ a MŠ, Podolí, příspěvkové organizace, ředitelské volno na úterý 10.9.2019. Nebudou zajištěny obědy pro žáky ZŠ. Výuka v ZŠ bude probíhat v běžném režimu.
Pomůcky do školy před 19 dny, 29.8.2019 - Učebnice a sešity obdrží děti v průběhu prvních dnů ve škole.

Bílý den

vytvořeno: 22.1.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Dne 22. ledna se uskutečnil v naší mateřské škole ,,Bílý Den“. Děti i paní učitelky byly sladěny do bílé barvy.Celou třídu nám pan Mrazík  zamrazil a zabarvil. Přišla paní Zima, pozvala nás do svého ledového království a proměnila vesněhové vločky. Povídali jsme si, zpívali písničky o zimě, hráli na lední medvědy, které jsme si pak společně vyrobili.Sněhová královna se s námi nakonec rozloučila, pochválila nás, že jsme byli hodní a odměnila nás sladkými bonbony a  "ledovou čokoládou".