Předškolička před 2 měsíci, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Z hodiny čtení před 19 hodinami, 26.3.2019 - V hodinách čtení a psaní, které mají spojené druháci a třeťáci, se učíme spolupráci, práci s textem, porozumění čtenému i vymýšlení nových příběhů.
Divadelní představení před 6 dny, 21.3.2019 - V pondělí 25. března jsme navštívili ve Slováckém divadle představení plné humoru s názvem Tatínek 002. Ve vtipných scénkách se děti podívaly s rodinkou do lesa, k moři i do jejich bytu a dozvěděly se o tom, jak také mohou fungovat vztahy v rodině.

Bílý den

vytvořeno: 22.1.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Dne 22. ledna se uskutečnil v naší mateřské škole ,,Bílý Den“. Děti i paní učitelky byly sladěny do bílé barvy.Celou třídu nám pan Mrazík  zamrazil a zabarvil. Přišla paní Zima, pozvala nás do svého ledového království a proměnila vesněhové vločky. Povídali jsme si, zpívali písničky o zimě, hráli na lední medvědy, které jsme si pak společně vyrobili.Sněhová královna se s námi nakonec rozloučila, pochválila nás, že jsme byli hodní a odměnila nás sladkými bonbony a  "ledovou čokoládou".