Společné focení před 6 dny, 15.6.2018 - fotografie ze společného fotografování jsou vystaveny na:
Pasování na čtenáře před 8 dny, 13.6.2018 - V úterý 12. června se dopoledne ve spolupráci s místní knihovnou konalo pasování prvňáčků na čtenáře. Všechny děti složily slib, který vstoupily do řádu čtenářského, dostaly šerpu, knížku a také přihlášku do knihovny. Závěrem si každý vyrobil záložku do knížky. Tímto děkujeme paní knihovnici Jitce Raclavské za spolupráci a pěkný zážitek pro děti.
Čtenářský kroužek před 8 dny, 13.6.2018 - V pondělí 11. června děti ze Čtenářského kroužku navštívily Knihovnu B. B. Buchlovana v Uherském Hradišti. Součástí návštěvy byla prohlídka synagogy, scénické čtení V naší škole je had a beseda s paní knihovnicí. Výlet jsme zakončili návštěvou cukrárny.

Bílý den

vytvořeno: 22.1.2014, před 4 roky v rubrice Aktuality Dne 22. ledna se uskutečnil v naší mateřské škole ,,Bílý Den“. Děti i paní učitelky byly sladěny do bílé barvy.Celou třídu nám pan Mrazík  zamrazil a zabarvil. Přišla paní Zima, pozvala nás do svého ledového království a proměnila vesněhové vločky. Povídali jsme si, zpívali písničky o zimě, hráli na lední medvědy, které jsme si pak společně vyrobili.Sněhová královna se s námi nakonec rozloučila, pochválila nás, že jsme byli hodní a odměnila nás sladkými bonbony a  "ledovou čokoládou".