Drakiáda ve školní družině před 2 dny, 25.9.2020 - Kvůli nepříznivému počasí byla drakiáda přesunuta z dopoledne do odpolední družiny. Děti si řádění s draky užily na školní zahradě zalité odpoledním sluncem a dobrou náladou.
Co se děje v družině před 2 dny, 25.9.2020 - Ve školní družině je každý den pro děti připravena spousta aktivit. Od různých technik vyrábění, přes pečení, pohybové aktivity až po zasloužený odpočinek.
Ředitelské volno - pátek 25.9.2020 NEBUDE před 3 dny, 24.9.2020 - V pátek 25.9.2020 bude probíhat výuka.

Bílý den

vytvořeno: 22.1.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality Dne 22. ledna se uskutečnil v naší mateřské škole ,,Bílý Den“. Děti i paní učitelky byly sladěny do bílé barvy.Celou třídu nám pan Mrazík  zamrazil a zabarvil. Přišla paní Zima, pozvala nás do svého ledového království a proměnila vesněhové vločky. Povídali jsme si, zpívali písničky o zimě, hráli na lední medvědy, které jsme si pak společně vyrobili.Sněhová královna se s námi nakonec rozloučila, pochválila nás, že jsme byli hodní a odměnila nás sladkými bonbony a  "ledovou čokoládou".