Vánoční dílničky před 2 hodinami, 12.12.2018 - V úterý 11. prosince se konaly již tradiční dílničky. Děti si spolu s rodiči mohli přijít vyrobit vánoční dekorace a drobné dárečky jako např. svícny, výrobky z vonné soli, včelího vosku nebo vánoční andílky. K tvoření hrály koledy a kdo přišel, odcházel nejen s vlastnoručními výtvory, ale i vánoční náladou.
Mikuláš ve školce a škole před 6 dny, 6.12.2018 - S obavami čekaly děti na příchod Mikuláše, anděla a čerta. Mikuláš ze své zlaté knihy četl dobré i špatné skutky dětí. Mnohé děti byly překvapené, co všechno na ně věděl. Ač se jim občas podaří trošku zazlobit, dostaly všechny děti malé balíčky s dobrotami.
Advent ve škole před 6 dny, 6.12.2018 - Ve škole začaly přípravy na svátky. Zapálili jsme první svíčku na adventním věnci. Začali jsme zdobit stromečky ve třídách, abychom si sváteční atmosféru užili co nejdéle.

Bílý den

vytvořeno: 22.1.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Dne 22. ledna se uskutečnil v naší mateřské škole ,,Bílý Den“. Děti i paní učitelky byly sladěny do bílé barvy.Celou třídu nám pan Mrazík  zamrazil a zabarvil. Přišla paní Zima, pozvala nás do svého ledového království a proměnila vesněhové vločky. Povídali jsme si, zpívali písničky o zimě, hráli na lední medvědy, které jsme si pak společně vyrobili.Sněhová královna se s námi nakonec rozloučila, pochválila nás, že jsme byli hodní a odměnila nás sladkými bonbony a  "ledovou čokoládou".