Pasování na čtenáře před 7 dny, 23.6.2022 - Prvňačka Kristýnka Stenbergerová byla slavnostně pasována na čtenářku a to přímo uprostřed krásné přírody, která Podolí obklopuje.
T-mobile olympijský běh před 7 dny, 23.6.2022 - Ve středu 22. června v 10:00 odstartoval celorepublikový olympijský běh. Naši žáci absolvovali trasu dlouhou 0,5 nebo 1 km. Největším vítězstvím bylo, že všichni zvládli danou trasu uběhnout a v cíli na ně čekala odměna v podobě výtvarných potřeb, kšiltovek a diplomů.
Hravá geometrie před 7 dny, 23.6.2022 - V hodině geometrie si páťáci prostřednictvím konstrukčních úloh a lega vyzkoušeli svou prostorovou představivost.

Bílý den

vytvořeno: 22.1.2014, před 9 roky v rubrice Aktuality Dne 22. ledna se uskutečnil v naší mateřské škole ,,Bílý Den“. Děti i paní učitelky byly sladěny do bílé barvy.Celou třídu nám pan Mrazík  zamrazil a zabarvil. Přišla paní Zima, pozvala nás do svého ledového království a proměnila vesněhové vločky. Povídali jsme si, zpívali písničky o zimě, hráli na lední medvědy, které jsme si pak společně vyrobili.Sněhová královna se s námi nakonec rozloučila, pochválila nás, že jsme byli hodní a odměnila nás sladkými bonbony a  "ledovou čokoládou".