Vycházka do Veletin před 3 dny, 21.9.2018 - Ve čtvrtek 20. září jsme s dětmi ze třetí a čtvrté třídy vyrazili v rámci prvouky a tělocviku na naučnou vycházku do Veletin. Cestou jsme pozorovali živočichy i rostliny, které se vyskytují v blízkém okolí. Ve Veletinách jsme v lese poznávali a sbírali houby. Na závěr děti potvrdily vynikající fyzickou kondici, když pěšky zvládly cestu zpět do Podolí. Tímto děkujeme paní Podškubkové za doprovod.
Beseda s Policií ČR před 5 dny, 19.9.2018 - V pondělí 17. září navštívila školu paní policistka z oddělení pořádkové policie, která děti seznámila s bezpečným chováním na ulici i na silnici, popsala jim svou náplň práce i práci ostatních kolegů. Děti plnily různé úkoly a na závěr si mohly vyzkoušet, jaké je to nosit například policejní čepici.
Plavání před 5 dny, 19.9.2018 - V letošním školním roce byla opět zahájena výuka plavání v Aquaparku Uherské Hradiště. První úvodní hodina proběhla 10. září, kdy byly děti seznámeny s bezpečností, náplní výuky a poté rozděleny do družstev. Plavání bude pokračovat každých čtrnáct dnů po celé první pololetí. Kromě různých plaveckých dovedností na děti čeká i volné plavání a hry ve vodě, které mají děti nejraději.

Beseda se zahrádkáři

vytvořeno: 4.4.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Jarní práce na zahrádkách už vrcholí.

Protože na našich zahrádkách už jsou jarní práce v plném proudu, přišel nás navštívit místní zahrádkář, který nám odpřednášel besedu na tématicky zaměřenou právě na jarní práce na zahradách, na řezání stromů, šlechtění odrůd a výsadbu.