Přípravy na hody před 5 dny, 17.10.2019 - Jako každoročně i letos se děti ze školy připravují na hody v Podolí - nacvičují pásmo tanečků a písniček, vytváří výzdobu na výstavu zahrádkářů a připravují výrobky na jarmark.
Z hodin výtvarné výchovy před 5 dny, 17.10.2019 - V rámci podzimních témat zkoušíme různé výtvarné techniky. Práce zaměřené na podzimní plodiny si můžete prohlédnout na hody na výstavě zahrádkářů.
Hodina s knihou před 18 dny, 4.10.2019 - V rámci hodin čtení a rozvíjení čtenářské gramotnosti jednou za měsíc probíhá tzv. hodina s knihou. Děti si mohou ve škole vybrat knihu, která je zaujme a číst si v ní. Na konci hodiny pak zpracují krátký zápis o tom, co četly a mohou o knize povyprávět ostatním.

Beseda se zahrádkáři

vytvořeno: 4.4.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Jarní práce na zahrádkách už vrcholí.

Protože na našich zahrádkách už jsou jarní práce v plném proudu, přišel nás navštívit místní zahrádkář, který nám odpřednášel besedu na tématicky zaměřenou právě na jarní práce na zahradách, na řezání stromů, šlechtění odrůd a výsadbu.