Fotografování na závěr školního roku 2019/2020 před 1 dnem, 6.7.2020 - Fotografie si můžete prohlédnout na webu - viz soubor
Hurá na prázdniny před 5 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 5 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.

Beseda se spisovatelem Jiřím Jilíkem

vytvořeno: 16.11.2017, před 3 roky v rubrice Aktuality Ve čtvrtek dopoledne navštívil děti v základní škole spisovatel, publicista a folklorista zabývající se ve svých knihách tématikou Slovácka. Předčítal dětem, pouštěl ukázky z dobových filmů a pohádek, diskutoval s dětmi a na závěr podepisoval knihy.