Pasování na čtenáře před 1 dnem, 17.5.2024 - Prvňáčci navštívili místní knihovnu a po složení čtenářského slibu byli slavnostně pasováni na čtenáře.
A bylo vystoupení... před 2 dny, 16.5.2024 - Dlouhé přípravy, velké těšení, trocha nervozity a pak závěrečný potlesk a je po vystoupení. Podívejte se na fotky z příprav a pohledy do zákulisí. Děkujeme všem za milou a vřelou atmosféru, tleskáme dětem za zvládnutí a těšíme se na další setkání.
Nordic walking před 2 dny, 16.5.2024 - Pondělní ráno jsme ve škole odstartovali dlouho očekávanou první částí kurzu chůze s holemi. Usměvavá instruktora Hanka provedla žáky rozcvičkou, různými způsoby chůze a netradičním využitím holí. Všichni už se těšíme na červnové pokračování.

Náhled obrázku

Beseda se spisovatelem Jiřím Jilíkem

vytvořeno: 16.11.2017, před 7 roky v rubrice Aktuality Ve čtvrtek dopoledne navštívil děti v základní škole spisovatel, publicista a folklorista zabývající se ve svých knihách tématikou Slovácka. Předčítal dětem, pouštěl ukázky z dobových filmů a pohádek, diskutoval s dětmi a na závěr podepisoval knihy.