Dýňování ve škole před 19 dny, 2.11.2018 - Ve středu 31.10.2018 jsme celý den věnovali svátkům Dušičky a Halloween.
Záchranářský pes před 1 měsícem, 11.10.2018 - Ve čtvrtek 11. října navštívila nás navštívila záchranářská fenka Tessie se svou paničkou, která je zároveň jejím psovodem. Obě předvedly dětem zajímavé momenty z práce záchranářů doplněné fotkami, poutavým vyprávěním i hrami pro děti. Děti si ze setkání odnesly spoustu rad a typů, jak se chovat v mimořádných situacích i při setkání se psem.
Z hodin výtvarné výchovy před 1 měsícem, 10.10.2018 - Ve výtvarné výchově se letos zatím věnujeme převážně podzimní tématice - plodům, které dozrávají a sklízí se touto dobou. Kreslíme, malujeme venku i ve třídě a věnujeme se i méně známým výtvarným technikám. Výsledky tvoření dětí uvidíte na výstavě zahrádkářů v domku u kaple.

Beseda se spisovatelem Jiřím Jilíkem

vytvořeno: 16.11.2017, před 1 rokem v rubrice Aktuality Ve čtvrtek dopoledne navštívil děti v základní škole spisovatel, publicista a folklorista zabývající se ve svých knihách tématikou Slovácka. Předčítal dětem, pouštěl ukázky z dobových filmů a pohádek, diskutoval s dětmi a na závěr podepisoval knihy.