Přírodověda před 15 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 15 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 22 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Afrikou křížem krážem na kole

vytvořeno: 29.4.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Afrikou lze cestovat i na kole, kterému se říká modrý velbloud.

Na kole k nám do školy přijel pan Sobota, který několikrát navštívil Afriku a procestoval ji převážně na svém kole modré barvy, kterému místní domorodci začali přezdívat modrý velbloud. Povídal nám o svých zážitcích, ukázal nám spoustu fotografií a nádherné vlastnoručně malované mapy, kde si zaznamenával všechna místa, která navštívil.