Proužkovaný den před 9 dny, 7.6.2019 - V pátek 7. 6. 2019 jsme oblečením proužkovaných triček podpořili děti s rozštěpem, protože situace, kterou tyto děti i jejich procházejí, není lehká, i když jim často do života zůstane "jen" malý proužek na tváři.
Výšlap na Pepčín před 9 dny, 7.6.2019 - V rámci dne dětí jsme se vydali na výšlap na místo bývalého zámečku Pepčín nad Vlčnovem. Vystoupali jsme na rozhlednu Hraběcí, prošli se lesem, našli poklad, opekli špekáčky a vyřádili se v lese. Na zpáteční cestě jsme se zastavili na dětském hřišti a s veselou náladou se vrátili zpět.
Z hodiny slohu před 9 dny, 7.6.2019 - V rámci slohu jsme vyrazili ke kapli, kde ji děti zkoušely popsat - jak vypadá, co je na ní zajímavého, jaký materiál byl při stavbě použit. Druháci i třeťáci vytvořili zajímavé texty, ve kterých se uplatnil jejich pozorovací talent.

Afrikou křížem krážem na kole

vytvořeno: 29.4.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Afrikou lze cestovat i na kole, kterému se říká modrý velbloud.

Na kole k nám do školy přijel pan Sobota, který několikrát navštívil Afriku a procestoval ji převážně na svém kole modré barvy, kterému místní domorodci začali přezdívat modrý velbloud. Povídal nám o svých zážitcích, ukázal nám spoustu fotografií a nádherné vlastnoručně malované mapy, kde si zaznamenával všechna místa, která navštívil.