Uzavření ZŠ a MŠ od 1.3.2021 před 3 hodinami, 28.2.2021 - Dle nařízení vlády ČR ze dne 26. 2. 2021 se od 1. 3. do 21. 3. 2021 zakazuje přítomnost všech žáků v základní škole a přítomnost všech dětí v mateřské škole.
Karnevalové veselí v základní škole před 13 dny, 15.2.2021 - Pondělní dopoledne patřilo ve škole maskám. Na programu byly výukové a vzdělávací hry, ale taky tanec a zábava. Nechyběla ani tombola a spousta radosti.
Tvoříme venku, ve škole i doma před 23 dny, 5.2.2021 - Pokud nám počasí dovolí, patří středeční hodiny tělocviku vycházkám. Na jedné z nich děti postavily sněhuláky pro Afriku a tak podpořily projekt, do něhož se každoročně škola zapojuje. Žáci první, druhé a třetí třídy vyzdobili svými dílky vstupní chodbu, ve družině se zase tvoří z korálků a doma se zkouší návrhy šatů. I když současná situace není ideální, snažíme se, aby děti formou co nejzajímavějších činností pokračovaly ve svém vzdělávání dál.

Afrikou křížem krážem na kole

vytvořeno: 29.4.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality Afrikou lze cestovat i na kole, kterému se říká modrý velbloud.

Na kole k nám do školy přijel pan Sobota, který několikrát navštívil Afriku a procestoval ji převážně na svém kole modré barvy, kterému místní domorodci začali přezdívat modrý velbloud. Povídal nám o svých zážitcích, ukázal nám spoustu fotografií a nádherné vlastnoručně malované mapy, kde si zaznamenával všechna místa, která navštívil.