Přípravy na hody před 5 dny, 17.10.2019 - Jako každoročně i letos se děti ze školy připravují na hody v Podolí - nacvičují pásmo tanečků a písniček, vytváří výzdobu na výstavu zahrádkářů a připravují výrobky na jarmark.
Z hodin výtvarné výchovy před 5 dny, 17.10.2019 - V rámci podzimních témat zkoušíme různé výtvarné techniky. Práce zaměřené na podzimní plodiny si můžete prohlédnout na hody na výstavě zahrádkářů.
Hodina s knihou před 18 dny, 4.10.2019 - V rámci hodin čtení a rozvíjení čtenářské gramotnosti jednou za měsíc probíhá tzv. hodina s knihou. Děti si mohou ve škole vybrat knihu, která je zaujme a číst si v ní. Na konci hodiny pak zpracují krátký zápis o tom, co četly a mohou o knize povyprávět ostatním.

Advent ve školce

vytvořeno: 22.12.2013, před 6 roky v rubrice Aktuality Předvánoční čas jsme jako každoročně zahájili Mikulášskou nadílkou. Mikuláš byl velmi hodný, všechny děti obdaroval hezkými dárky a nezapomněl nám přinést vánoční stromeček. A to už začala ta pravá předvánoční atmosféra. Vystřihovali jsme a lepili vánoční ozdoby, zpívaly koledy a také jsme si upekli plný tác voňavých perníčků. Moc zajímavé bylo pouštět lodičky z ořechových skořápek. Pod krásně nazdobeným stromečkem jsme se radovali z bohaté nadílky, kterou nám přinesl do školky Ježíšek o trochu dřív.