Návštěva planetária před 4 dny, 25.11.2022 - V planetáriu v Uherském Brodě byl pro žáky připraven zajímavý program. Děti se podívaly na noční oblohu různých ročních období, cestovaly galaxií, viděly zblízka hvězdy i planety. V rámci poutavé přednášky jsme shlédli dva dokumenty o vesmíru. Procházku po městě jsme završili u krásného dřevěného betlému na náměstí.
Kondiční vycházka před 5 dny, 24.11.2022 - Mladší žáci vyrazili v rámci tělocviku utužit svoji kondici. Velká vycházka svižným tempem všechny zahřála a cestou jsme se pokochali pohledem na měnící se podzimní přírodu.
Příprava zimní výzdoby před 5 dny, 24.11.2022 - Protože pomalu, ale jistě přichází zimní období, pustily se děti do výzdoby školy, která se letos nese v duchu krajkových papírových vloček.

Advent ve školce

vytvořeno: 22.12.2013, před 9 roky v rubrice Aktuality Předvánoční čas jsme jako každoročně zahájili Mikulášskou nadílkou. Mikuláš byl velmi hodný, všechny děti obdaroval hezkými dárky a nezapomněl nám přinést vánoční stromeček. A to už začala ta pravá předvánoční atmosféra. Vystřihovali jsme a lepili vánoční ozdoby, zpívaly koledy a také jsme si upekli plný tác voňavých perníčků. Moc zajímavé bylo pouštět lodičky z ořechových skořápek. Pod krásně nazdobeným stromečkem jsme se radovali z bohaté nadílky, kterou nám přinesl do školky Ježíšek o trochu dřív.