Výlet MŠ do Kovozoo před 22 hodinami, 16.4.2024 - Největším zážitkem tohoto týdne byla cesta vlakem do KOVOSTEELU Starého Města. Výlet se nám vydařil, i když bylo hodně chladno. Děti si prohlédly areál se zvířátky a projely se vláčkem.
Povídáme si o mláďátkách před 22 hodinami, 16.4.2024 - Na jaře všechno kvete, roste a také zvířátka mají svá mláďátka. Tento týden jsme si povídali o zvířátkách ze dvora a zahráli si i pohádky.
Výsledky zápisu dětí do 1. ročníku ZŠ před 2 dny, 15.4.2024 -

Náhled obrázku

Adaptační pobyt pro nové děti v MŠ

vytvořeno: 14.4.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality Začít chodit do školky, to znamená pro dítě velikou změnu, která souvisí s nejrůznějšími pocity, se kterými se musí malý školkáček vyrovnat. Dítě se přizpůsobuje novému režimu, učí se komunikovat s vrstevníky, přijímá novou autoritu „ paní učitelku“. Každé dítě zvládá takovou situaci jinak.

Adaptační pobyt je prioritně určen dětem, které MŠ již přijala a ony si chtějí zvyknout na naše prostředí.

Kdy můžete naši MŠ navštívit: v měsíci dubnu, květnu a červnu 2014 každé úterý od 10:15- 11:15, k pobytu bude vyhrazena I. třída- broučků.

Z hygienických a bezpečnostních důvodů nebudou děti, které již navštěvují MŠ přítomny v I. třídě.

Pravidla pobytu:

• Do MŠ mohou pouze děti zdravé.
  • Rodič i dítě se přezují, dodržují hygienická pravidla.
  • Rodič má nad svým dítětem po celou dobu dozor – nenechává zde dítě samotné!
  • Rodič je zodpovědný za své dítě i věci (hračky), které si sebou přinesou.
  • Po pobytu v MŠ uklidí věci (hračky) na své místo.
  • Rodič se po příchodu do MŠ zapíše do evidenčního listu.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.