Vycházka do Veletin před 3 dny, 21.9.2018 - Ve čtvrtek 20. září jsme s dětmi ze třetí a čtvrté třídy vyrazili v rámci prvouky a tělocviku na naučnou vycházku do Veletin. Cestou jsme pozorovali živočichy i rostliny, které se vyskytují v blízkém okolí. Ve Veletinách jsme v lese poznávali a sbírali houby. Na závěr děti potvrdily vynikající fyzickou kondici, když pěšky zvládly cestu zpět do Podolí. Tímto děkujeme paní Podškubkové za doprovod.
Beseda s Policií ČR před 5 dny, 19.9.2018 - V pondělí 17. září navštívila školu paní policistka z oddělení pořádkové policie, která děti seznámila s bezpečným chováním na ulici i na silnici, popsala jim svou náplň práce i práci ostatních kolegů. Děti plnily různé úkoly a na závěr si mohly vyzkoušet, jaké je to nosit například policejní čepici.
Plavání před 5 dny, 19.9.2018 - V letošním školním roce byla opět zahájena výuka plavání v Aquaparku Uherské Hradiště. První úvodní hodina proběhla 10. září, kdy byly děti seznámeny s bezpečností, náplní výuky a poté rozděleny do družstev. Plavání bude pokračovat každých čtrnáct dnů po celé první pololetí. Kromě různých plaveckých dovedností na děti čeká i volné plavání a hry ve vodě, které mají děti nejraději.

Adaptační pobyt pro nové děti v MŠ

vytvořeno: 14.4.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Začít chodit do školky, to znamená pro dítě velikou změnu, která souvisí s nejrůznějšími pocity, se kterými se musí malý školkáček vyrovnat. Dítě se přizpůsobuje novému režimu, učí se komunikovat s vrstevníky, přijímá novou autoritu „ paní učitelku“. Každé dítě zvládá takovou situaci jinak.

Adaptační pobyt je prioritně určen dětem, které MŠ již přijala a ony si chtějí zvyknout na naše prostředí.

Kdy můžete naši MŠ navštívit: v měsíci dubnu, květnu a červnu 2014 každé úterý od 10:15- 11:15, k pobytu bude vyhrazena I. třída- broučků.

Z hygienických a bezpečnostních důvodů nebudou děti, které již navštěvují MŠ přítomny v I. třídě.

Pravidla pobytu:

• Do MŠ mohou pouze děti zdravé.
  • Rodič i dítě se přezují, dodržují hygienická pravidla.
  • Rodič má nad svým dítětem po celou dobu dozor – nenechává zde dítě samotné!
  • Rodič je zodpovědný za své dítě i věci (hračky), které si sebou přinesou.
  • Po pobytu v MŠ uklidí věci (hračky) na své místo.
  • Rodič se po příchodu do MŠ zapíše do evidenčního listu.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.