Karneval před 9 dny, 10.2.2020 - Nedělní odpoledne patřilo karnevalovému veselí v kulturním domě. Na programu byla živá hudba, tanec, zábava a na závěr bohatá tombola. Děti roztančila i Simonka Vagdalová, která si připravila pohybové vystoupení k několika písničkám a sklidila zasloužený úspěch a potlesk. Děkujeme tímto obci Podolí a všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu karnevalu a sponzorům za dárky do tomboly.
Bruslení před 12 dny, 7.2.2020 - V rámci všestranného rozvoje sportovních dovedností dětí jsou hodiny tělocviku v měsíci únoru věnovány bruslení na nádvoří Jezuitské koleje v Uherském Hradišti.
Veršování před 12 dny, 7.2.2020 - V rámci hodin čtení si čtvrťáci a páťáci vyzkoušeli netradiční práci s verši, dramatizaci, pantomimu i vlastní tvorbu.

Adaptační pobyt pro nové děti v MŠ

vytvořeno: 14.4.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Začít chodit do školky, to znamená pro dítě velikou změnu, která souvisí s nejrůznějšími pocity, se kterými se musí malý školkáček vyrovnat. Dítě se přizpůsobuje novému režimu, učí se komunikovat s vrstevníky, přijímá novou autoritu „ paní učitelku“. Každé dítě zvládá takovou situaci jinak.

Adaptační pobyt je prioritně určen dětem, které MŠ již přijala a ony si chtějí zvyknout na naše prostředí.

Kdy můžete naši MŠ navštívit: v měsíci dubnu, květnu a červnu 2014 každé úterý od 10:15- 11:15, k pobytu bude vyhrazena I. třída- broučků.

Z hygienických a bezpečnostních důvodů nebudou děti, které již navštěvují MŠ přítomny v I. třídě.

Pravidla pobytu:

• Do MŠ mohou pouze děti zdravé.
  • Rodič i dítě se přezují, dodržují hygienická pravidla.
  • Rodič má nad svým dítětem po celou dobu dozor – nenechává zde dítě samotné!
  • Rodič je zodpovědný za své dítě i věci (hračky), které si sebou přinesou.
  • Po pobytu v MŠ uklidí věci (hračky) na své místo.
  • Rodič se po příchodu do MŠ zapíše do evidenčního listu.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.