Pasování na čtenáře před 10 dny, 23.6.2022 - Prvňačka Kristýnka Stenbergerová byla slavnostně pasována na čtenářku a to přímo uprostřed krásné přírody, která Podolí obklopuje.
T-mobile olympijský běh před 10 dny, 23.6.2022 - Ve středu 22. června v 10:00 odstartoval celorepublikový olympijský běh. Naši žáci absolvovali trasu dlouhou 0,5 nebo 1 km. Největším vítězstvím bylo, že všichni zvládli danou trasu uběhnout a v cíli na ně čekala odměna v podobě výtvarných potřeb, kšiltovek a diplomů.
Hravá geometrie před 11 dny, 23.6.2022 - V hodině geometrie si páťáci prostřednictvím konstrukčních úloh a lega vyzkoušeli svou prostorovou představivost.

Adaptační pobyt pro nové děti v MŠ

vytvořeno: 14.4.2014, před 8 roky v rubrice Aktuality Začít chodit do školky, to znamená pro dítě velikou změnu, která souvisí s nejrůznějšími pocity, se kterými se musí malý školkáček vyrovnat. Dítě se přizpůsobuje novému režimu, učí se komunikovat s vrstevníky, přijímá novou autoritu „ paní učitelku“. Každé dítě zvládá takovou situaci jinak.

Adaptační pobyt je prioritně určen dětem, které MŠ již přijala a ony si chtějí zvyknout na naše prostředí.

Kdy můžete naši MŠ navštívit: v měsíci dubnu, květnu a červnu 2014 každé úterý od 10:15- 11:15, k pobytu bude vyhrazena I. třída- broučků.

Z hygienických a bezpečnostních důvodů nebudou děti, které již navštěvují MŠ přítomny v I. třídě.

Pravidla pobytu:

• Do MŠ mohou pouze děti zdravé.
  • Rodič i dítě se přezují, dodržují hygienická pravidla.
  • Rodič má nad svým dítětem po celou dobu dozor – nenechává zde dítě samotné!
  • Rodič je zodpovědný za své dítě i věci (hračky), které si sebou přinesou.
  • Po pobytu v MŠ uklidí věci (hračky) na své místo.
  • Rodič se po příchodu do MŠ zapíše do evidenčního listu.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.