Předškolička před 2 měsíci, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Z hodiny čtení před 19 hodinami, 26.3.2019 - V hodinách čtení a psaní, které mají spojené druháci a třeťáci, se učíme spolupráci, práci s textem, porozumění čtenému i vymýšlení nových příběhů.
Divadelní představení před 6 dny, 21.3.2019 - V pondělí 25. března jsme navštívili ve Slováckém divadle představení plné humoru s názvem Tatínek 002. Ve vtipných scénkách se děti podívaly s rodinkou do lesa, k moři i do jejich bytu a dozvěděly se o tom, jak také mohou fungovat vztahy v rodině.

Adaptační pobyt pro nové děti v MŠ

vytvořeno: 14.4.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Začít chodit do školky, to znamená pro dítě velikou změnu, která souvisí s nejrůznějšími pocity, se kterými se musí malý školkáček vyrovnat. Dítě se přizpůsobuje novému režimu, učí se komunikovat s vrstevníky, přijímá novou autoritu „ paní učitelku“. Každé dítě zvládá takovou situaci jinak.

Adaptační pobyt je prioritně určen dětem, které MŠ již přijala a ony si chtějí zvyknout na naše prostředí.

Kdy můžete naši MŠ navštívit: v měsíci dubnu, květnu a červnu 2014 každé úterý od 10:15- 11:15, k pobytu bude vyhrazena I. třída- broučků.

Z hygienických a bezpečnostních důvodů nebudou děti, které již navštěvují MŠ přítomny v I. třídě.

Pravidla pobytu:

• Do MŠ mohou pouze děti zdravé.
  • Rodič i dítě se přezují, dodržují hygienická pravidla.
  • Rodič má nad svým dítětem po celou dobu dozor – nenechává zde dítě samotné!
  • Rodič je zodpovědný za své dítě i věci (hračky), které si sebou přinesou.
  • Po pobytu v MŠ uklidí věci (hračky) na své místo.
  • Rodič se po příchodu do MŠ zapíše do evidenčního listu.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.