ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace. Tato základní škola je s úplným prvním stupněm. Výuka probíhá v podobě malotřídky.

V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1. - 5. ročníku ve třech třídách. 

Pasování na čtenáře

před 9 dny, 23.6.2022

Prvňačka Kristýnka Stenbergerová byla slavnostně pasována na čtenářku a to přímo uprostřed krásné přírody, která Podolí obklopuje.

Číst celý článek

T-mobile olympijský běh

před 9 dny, 23.6.2022

Ve středu 22. června v 10:00 odstartoval celorepublikový olympijský běh. Naši žáci absolvovali trasu dlouhou 0,5 nebo 1 km. Největším vítězstvím bylo, že všichni zvládli danou trasu uběhnout a v cíli na ně čekala odměna v podobě výtvarných potřeb, kšiltovek a diplomů.

Číst celý článek

Hravá geometrie

před 9 dny, 23.6.2022

V hodině geometrie si páťáci prostřednictvím konstrukčních úloh a lega vyzkoušeli svou prostorovou představivost.

Číst celý článek

Indiánské léto v MŠ

před 16 dny, 16.6.2022

V minulém týdnu jsme si hráli na INDIÁNY - učili jsme se pokřik, vyrobili jsme si totem a čelenky, vymysleli jsme si indiánské jméno a jméno našeho kmene a dozvěděli se zajímavé věci o jejich životě :)

Číst celý článek

Výtvarná soutěž Cestou dvou bratří

před 16 dny, 16.6.2022

Závěrem školního roku slaví vítězství ve své kategorii obrázek Lukáška Maliny. Úkolem bylo ztvárnit Konstantina a Metoděje při jejich putování. Odborná porota ocenila obrázek 1. místem. Předání ocenění proběhne v rámci Dnů lidí dobré vůle na Velehradě.

Číst celý článek

Spolupracujeme