Jaro očima dětí před 4 dny, 15.4.2021 - Podívejte se, jak děti umí fotit a jak zdokumentovaly proměny letošního jara.
Vycházka před 4 dny, 15.4.2021 - V rámci hodin tělesné výchovy vyrazili žáci čtvrté a páté třídy na vycházku. Zvládli chůzi nesnadným terénem, rozmary aprílového počasí i skákání po kamenech.
Návrat žáků do školy před 11 dny, 9.4.2021 - Dle nových informací MŠMT bude od pondělí 12.4.2021 zahájena výuka pro žáky 1. stupně prezenčně.

Žlutý den ve znamení včeliček

vytvořeno: 13.10.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality A už je to tady! Vrátily se nám projektové barevné dny se změnou. Pro letošní rok se zaměříme na zvířátka a co je žluté??? No přece včeličky.Proměnili jsme se na úl plných pilných a pracovitých včeliček,a moc jsme si to užili. Jen se podívejte sami, jak nám to šlo :).