Tvůrčí atmosféra v hodinách před 20 hodinami, 25.9.2022 - V výuce se žáci už dávno neučí jen sezením v lavici. V angličtině si děti měly najít pro ně příjemné místo a tam pak pracovaly. V hodině pracovních činností se děti přesunují podle potřeby tak, aby mohly spolupracovat v různých skupinkách.
Střípky ze školních dnů před 13 dny, 13.9.2022 - Během výuky i mimo ni vznikají zajímavé momentky. Ať už jde o sledování usazování sochy původem z Podolí, pečení štrúdlu v pracovních činnostech nebo vycházku do Popovic v tělesné výchově.
Vystoupení dravců před 13 dny, 13.9.2022 - Ve čtvrtek dopoledne se v areálu mateřské školy konalo představení dravců. Zkušený chovatel dětem poutavou formou přiblížil život mnoha z nich. Děti se setkaly i se vzácně se vyskytujícími druhy, ukázkami letu a krmení.

Žlutý den ve znamení včeliček

vytvořeno: 13.10.2014, před 8 roky v rubrice Aktuality A už je to tady! Vrátily se nám projektové barevné dny se změnou. Pro letošní rok se zaměříme na zvířátka a co je žluté??? No přece včeličky.Proměnili jsme se na úl plných pilných a pracovitých včeliček,a moc jsme si to užili. Jen se podívejte sami, jak nám to šlo :).