Pasování na čtenáře před 19 hodinami, 17.5.2024 - Prvňáčci navštívili místní knihovnu a po složení čtenářského slibu byli slavnostně pasováni na čtenáře.
A bylo vystoupení... před 2 dny, 16.5.2024 - Dlouhé přípravy, velké těšení, trocha nervozity a pak závěrečný potlesk a je po vystoupení. Podívejte se na fotky z příprav a pohledy do zákulisí. Děkujeme všem za milou a vřelou atmosféru, tleskáme dětem za zvládnutí a těšíme se na další setkání.
Nordic walking před 2 dny, 16.5.2024 - Pondělní ráno jsme ve škole odstartovali dlouho očekávanou první částí kurzu chůze s holemi. Usměvavá instruktora Hanka provedla žáky rozcvičkou, různými způsoby chůze a netradičním využitím holí. Všichni už se těšíme na červnové pokračování.

Náhled obrázku

Žlutý den ve znamení včeliček

vytvořeno: 13.10.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality A už je to tady! Vrátily se nám projektové barevné dny se změnou. Pro letošní rok se zaměříme na zvířátka a co je žluté??? No přece včeličky.Proměnili jsme se na úl plných pilných a pracovitých včeliček,a moc jsme si to užili. Jen se podívejte sami, jak nám to šlo :).