Výlet do ZOO Hodonín před 3 dny, 10.6.2024 - Po velkém těšení a v rámci tématu Zvířecí kamarádi vyrazily děti z MŠ na výlet za zvířátky. Počasí bylo teplé a slunečné a tak mohly děti obdivovat zvířata ve výbězích a pozorovat, co dělají, jak se krmí i odpočívají.
Exkurze ve Strážnici před 3 dny, 10.6.2024 - Školáci absolvovali exkurzi ve strážnickém skanzenu, kde se seznámili se stavbami i způsobem života našich předků. Druhou část dopoledne jsme věnovali návštěvě dílny, která se zabývá výrobou modrotisku. Dozvěděli jsme se zajímavosti o postupu i náročnosti ruční práce. Druhý den jsme ve výtvarné výchově vyzkoušeli tvorbu návrhu modrotiskového plátna.
Povídáme si o počasí před 3 dny, 10.6.2024 - Svítí sluníčko, bude pršet? Jaké jsou barvy duhy? Hrajeme si na meteorology a bavíme se o počasí.

Náhled obrázku

Září v I. třídě

vytvořeno: 30.9.2013, před 11 roky v rubrice Aktuality Po prázdninách nastoupilo do mateřské školy třináct nových dětí. První dny se samozřejmě neobešly bez slziček, ale zdá se, že si děti velmi rychle zvykají a smutno po mamince už jim je jen opravdu maličko. Vždyť ve školce je tak dobře, spousta nových kamarádů, hraček a zábavy. Začátkem záři jsme se seznamovali s pravidly, které musíme dodržovat, abychom se ve školce cítili bezpečně a všem se nám v ní líbilo.