Fotografování na závěr školního roku 2019/2020 před 4 dny, 6.7.2020 - Fotografie si můžete prohlédnout na webu - viz soubor
Hurá na prázdniny před 7 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 7 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.

Zahájení školního roku 2014 / 2015

vytvořeno: 2.9.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality V pondělí 1. září proběhlo krátké zahájení nového školního roku...

Slavnostního zahájení se zúčastnil také pan starosta Ing. Miroslav Křižka, který měl krátký proslov k dětem, také je obdaroval sladkostmi. Paní učitelky dostaly květiny a povzbudivá slova. Noví žáci se seznámili s prostory naší školy, se školním řádem a dalšími povinnostmi, které je letos čekají.