Výlet do ZOO Hodonín před 3 dny, 10.6.2024 - Po velkém těšení a v rámci tématu Zvířecí kamarádi vyrazily děti z MŠ na výlet za zvířátky. Počasí bylo teplé a slunečné a tak mohly děti obdivovat zvířata ve výbězích a pozorovat, co dělají, jak se krmí i odpočívají.
Exkurze ve Strážnici před 3 dny, 10.6.2024 - Školáci absolvovali exkurzi ve strážnickém skanzenu, kde se seznámili se stavbami i způsobem života našich předků. Druhou část dopoledne jsme věnovali návštěvě dílny, která se zabývá výrobou modrotisku. Dozvěděli jsme se zajímavosti o postupu i náročnosti ruční práce. Druhý den jsme ve výtvarné výchově vyzkoušeli tvorbu návrhu modrotiskového plátna.
Povídáme si o počasí před 3 dny, 10.6.2024 - Svítí sluníčko, bude pršet? Jaké jsou barvy duhy? Hrajeme si na meteorology a bavíme se o počasí.

Náhled obrázku

Výukový program o včelách Vlčnov

vytvořeno: 22.5.2018, před 6 roky v rubrice Základní škola Děti se dozvěděly spoustu zajímavých informací, vyzkoušely si nejen oblečení a jiné pomůcky včelaře, ale také si pochutnaly na sladkém medu.