Přišel k nám Mikuláš před 1 dnem, 6.12.2022 - V pondělí obešel děti ze základní i mateřské školy Mikuláš se svou družinou. Tohoto úkolu se již tradičně zhostili žáci páté třídy. Kromě balíčků měli připravenou i krátkou promluvu ke každému dítku. Svůj úkol splnili výborně a vykouzlili atmosféru plnou překvapení a radosti.
Co se děje ve školce před 5 dny, 2.12.2022 - Ve školce už je znát, že se blíží čas Vánoc. Děti si vyzkoušely pečení perníčků, tvoření z papíru a povídaly si o svátku svaté Barbory, který bude v neděli. Při vycházkách je patrné, že přišel zimní čas a je potřeba se teple oblékat. Týden dětem zpříjemnilo divadélko, které přijelo zahrát tři výchovné pohádky.
Návštěva planetária před 12 dny, 25.11.2022 - V planetáriu v Uherském Brodě byl pro žáky připraven zajímavý program. Děti se podívaly na noční oblohu různých ročních období, cestovaly galaxií, viděly zblízka hvězdy i planety. V rámci poutavé přednášky jsme shlédli dva dokumenty o vesmíru. Procházku po městě jsme završili u krásného dřevěného betlému na náměstí.

Vysvědčení ve Smajlíkově

vytvořeno: 29.1.2015, před 8 roky v rubrice Aktuality Dnes se rozdávalo vysvědčení...

Tentokrát to bylo velmi netradiční. Vysvědčení za 1. pololetí jsme nedostali ve škole, ale jeli jsme do Uherského Hradiště do herny do Smajlíkova. Byla to taková malá odměna za vysvědčení. Řádili jsme jako malé děti.