Kondiční vycházka před 1 dnem, 26.11.2021 - V tělocviku jsme tentokrát vyrazili zdolat kopec do Popovic. Vycházku jsme spojili s kondičním cvičením a hrami na hřišti a nechyběl ani závěrečný běh.
Adventní čas před 1 dnem, 26.11.2021 - Celá škola se zapojila do přípravy na adventní čas. Prostory krášlí svátečně nazdobený strom a dokončují se přípravy na jarmark, který se tentokrát uskuteční formou výběru výrobků podle fotek.
Třídní schůzky MŠ před 3 dny, 24.11.2021 - Třídní schůzky v MŠ se budou konat ve středu 24.11.2021 od 16.00 online. Odkaz na připojení bude zaslán rodičům v průběhu dopoledne do mailu.

Vysvědčení ve Smajlíkově

vytvořeno: 29.1.2015, před 7 roky v rubrice Aktuality Dnes se rozdávalo vysvědčení...

Tentokrát to bylo velmi netradiční. Vysvědčení za 1. pololetí jsme nedostali ve škole, ale jeli jsme do Uherského Hradiště do herny do Smajlíkova. Byla to taková malá odměna za vysvědčení. Řádili jsme jako malé děti.