Testování žáků základní školy - změna od 17.1.2022 před 2 měsíci, 9.12.2021 - Žáci základní školy se budou testovat na přítomnost COVID 19 každé pondělí až do 28.2.2021, zaměstnanci ZŠ se testují 1x týdně, zaměstnanci MŠ 2x týdně
Tvoření z keramické hlíny před 8 dny, 17.1.2022 - Pracovní činnosti v pátek patřily keramice. Mladší žáci vytvářeli krmítka, ptáčky a další zvířata. Hotové výrobky rovnou putují na vypálení do nové pece.
Chystáme se na olympiádu před 16 dny, 9.1.2022 - V hodinách tělesné výchovy pilujeme formu v různých disciplínách, protože se blíží nejen začátek ZOH, ale také začátek školní Podolympiády, která odstartuje už v únoru a bude probíhat až do června, kdy se plánuje slavnostní vyhlášení úspěšných sportovců v jednotlivých disciplínách.

Výlet Zoo Hodonín

vytvořeno: 9.6.2014, před 8 roky v rubrice Aktuality V pondělí ráno jsme se vypravili s celou školkou na výlet do hodonínské ZOO. Prošli jsme si celou zahradu, seznámili se ze zajímavými zvířátky a zaskotačili na hřišti. V odpoledních hodinách jsme se vypravili zpátky do školky. Počasí nám vyšlo a výlet se nám všem moc líbil.