Tvůrčí atmosféra v hodinách před 20 hodinami, 25.9.2022 - V výuce se žáci už dávno neučí jen sezením v lavici. V angličtině si děti měly najít pro ně příjemné místo a tam pak pracovaly. V hodině pracovních činností se děti přesunují podle potřeby tak, aby mohly spolupracovat v různých skupinkách.
Střípky ze školních dnů před 13 dny, 13.9.2022 - Během výuky i mimo ni vznikají zajímavé momentky. Ať už jde o sledování usazování sochy původem z Podolí, pečení štrúdlu v pracovních činnostech nebo vycházku do Popovic v tělesné výchově.
Vystoupení dravců před 13 dny, 13.9.2022 - Ve čtvrtek dopoledne se v areálu mateřské školy konalo představení dravců. Zkušený chovatel dětem poutavou formou přiblížil život mnoha z nich. Děti se setkaly i se vzácně se vyskytujícími druhy, ukázkami letu a krmení.

Výlet do Vídně

vytvořeno: 8.6.2016, před 6 roky v rubrice Aktuality Náš další zahraniční zájezd začal trochu nebezpečně....:-)

Vydali jsme se do Vídně na návštěvu historického královského paláce, jeho krásných zahrad a především navštívit nejstarší Zoo v Evropě, kterou založila císařovna Marie Terezie. Náročnou procházku zvládli všichni, i ti nejmenší, někteří z nich se nechali poponášet maminkami. Počasí přímo vybízelo k vycházce, projeli jsme se vláčkem a odměnou byla dobrá zmrzlina. I přes dramatický úvod, kdy jsme