Výlet do Pavlova a Mikulova před 2 dny, 22.9.2021 - První letošní výlet se zaměřením na historii patřil archeoparku Pavlov a místní expozici, která je mimo jiné zajímavá svým interaktivním zpracováním. Děti si mohly vystavené věci nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet. V Mikulově jsme se po obědě vypravili prozkoumat město a nakonec se potěšili krásným výhledem ze Svatého kopečku.
Veselé cestičky v MŠ před 11 dny, 12.9.2021 - V areálu mateřské školy vznikly cestičky sloužící k rozvoji motorických dovedností hravou formou, kde si děti mohou vyzkoušet různé způsoby pohybu.
Dravci před 11 dny, 12.9.2021 - Středeční dopoledne patřilo představení dravých ptáků. Na parkovišti u MŠ se děti seznámily se známými i méně tradičními druhy dravců a jejich charakteristickými znaky i chováním. Poučné i zábavné vystoupení nadchlo všechny malé i velké diváky.

Výlet do Kunovic

vytvořeno: 6.6.2015, před 6 roky v rubrice Aktuality Navštívili jsme Letecké muzeum, Památkový domek, zahrádku v mateřské školce, hasiče a dětské hřiště u Panského dvora.

V leteckém muzeu si chlapečci zahráli na vojáčky, děvčata v památkovém domku obdivovala krásné kroje, postýlku a vyšívané peřinky. U hasičů jsme doslova prolezli hasičská auta a na závěr nás čekal relax na průlezkách. Výlet vskutku povedený...