Beseda o vztazích před 13 dny, 14.2.2024 - Ve třech dnech se uskutečnila beseda o vztazích s lektorkou Centra pro rodinu ve Zlíně. Povídala si s žáky o vzorech, mezilidských vztazích i rodině. V pracovních listech se pak objevovaly hodnotové preference a názory dětí na okolní svět.
Karneval před 14 dny, 13.2.2024 - Druhá únorová sobota patřila dlouho očekávanému karnevalu. Letos bylo téma Zimní království a tomu odpovídala i výzdoba. Pro masky a jejich doprovod byla připravena zábava - tančilo se, zpívalo, skákalo v tašce, hrály se hry. Kromě občerstvení, fotokoutku a malování na obličej byla připravena bohatá tombola, kde se rozdalo tři sta cen. Děkujeme rodičům, sponzorům, obci Podolí a všem, kteří se na přípravách i průběhu a úklidu podíleli.
Scénické čtení před 20 dny, 7.2.2024 - Mateřskou školu navštívil David Vacke se svým vtipným i poučným scénickým čtením Miloše Macourka. Děti pobavilo hravé zpracování knížky Pohádky a nápady, jak s textem pracovat.

Náhled obrázku

Výlet do Brna

vytvořeno: 12.12.2017, před 6 roky v rubrice Základní škola V pondělí 11. prosince se celá základní škola vypravila do Brna. Navštívili jsme brněnské Planetárium, kde byl po děti připravený naučný a velmi zajímavý program o vesmíru. Poté jsme se přesunuli do města na oběd a následně si prohlédli historické centrum. Děti si poslechly pověst o brněnském drakovi a dozvěděly se, proč je jedna z věžiček nad vstupním portálem historické budovy křivá. Prošli jsme se po vánočně vyzdobeném Brně, viděli mnoho betlémů a na závěr si děti v rámci vánočních dílniček na náměstí mohly vyrobit svíčku.