Výlet do Pavlova a Mikulova před 2 dny, 22.9.2021 - První letošní výlet se zaměřením na historii patřil archeoparku Pavlov a místní expozici, která je mimo jiné zajímavá svým interaktivním zpracováním. Děti si mohly vystavené věci nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet. V Mikulově jsme se po obědě vypravili prozkoumat město a nakonec se potěšili krásným výhledem ze Svatého kopečku.
Veselé cestičky v MŠ před 11 dny, 12.9.2021 - V areálu mateřské školy vznikly cestičky sloužící k rozvoji motorických dovedností hravou formou, kde si děti mohou vyzkoušet různé způsoby pohybu.
Dravci před 11 dny, 12.9.2021 - Středeční dopoledne patřilo představení dravých ptáků. Na parkovišti u MŠ se děti seznámily se známými i méně tradičními druhy dravců a jejich charakteristickými znaky i chováním. Poučné i zábavné vystoupení nadchlo všechny malé i velké diváky.

Velikonoční dílničky

vytvořeno: 2.4.2014, před 8 roky v rubrice Aktuality Ve škole se konaly tradiční velikonoční dílničky.

V prostorách školy se konaly tradiční velikonoční dílničky, na které zveme rodiče, děti a také širokou veřejnost, aby si každý vyrobil nějakou pěknou velikonoční dekoraci. Nejčastěji se tvoří velikonoční zajíčci, slepičky, kuřátka, barví se kraslice. Některé výrobky jsou velmi jednoduché a mohou si je zhotovit samy děti, jiné jsou složitější a s tím jim pomohou rodiče. Každý přidá ruku k dílu.