Drakiáda ve školní družině před 2 dny, 25.9.2020 - Kvůli nepříznivému počasí byla drakiáda přesunuta z dopoledne do odpolední družiny. Děti si řádění s draky užily na školní zahradě zalité odpoledním sluncem a dobrou náladou.
Co se děje v družině před 2 dny, 25.9.2020 - Ve školní družině je každý den pro děti připravena spousta aktivit. Od různých technik vyrábění, přes pečení, pohybové aktivity až po zasloužený odpočinek.
Ředitelské volno - pátek 25.9.2020 NEBUDE před 3 dny, 24.9.2020 - V pátek 25.9.2020 bude probíhat výuka.

Velikonoční dílničky

vytvořeno: 2.4.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality Ve škole se konaly tradiční velikonoční dílničky.

V prostorách školy se konaly tradiční velikonoční dílničky, na které zveme rodiče, děti a také širokou veřejnost, aby si každý vyrobil nějakou pěknou velikonoční dekoraci. Nejčastěji se tvoří velikonoční zajíčci, slepičky, kuřátka, barví se kraslice. Některé výrobky jsou velmi jednoduché a mohou si je zhotovit samy děti, jiné jsou složitější a s tím jim pomohou rodiče. Každý přidá ruku k dílu.