Krásné prázdniny před 1 měsícem, 4.7.2022 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem léto plné sluníčka, pohody a zaslouženého odpočinku a těší se v září na viděnou!
Rozloučení z žáky 5. třídy a setkání žáků s vedením obce před 1 měsícem, 4.7.2022 - Poslední dny patřily loučení s páťáky, kteří si pro ostatní připravili zábavný program. Rozloučit se a popřát dětem i zaměstnancům hezké prázdniny přišla i paní starostka, pan místostarosta a pan účetní.
PODOLympiáda před 1 měsícem, 4.7.2022 - Úterní dopoledne vypukla historicky 1. podolská olympiáda. Zúčastnily se jí děti z MŠ i ZŠ v disciplínách, na které dlouho trénovaly. Patřil sem například běh na krátkou vzdálenost, trojskok, přeskoky přes švihadlo, dribling, slalom, hod na cíl, ale i zábavné disciplíny jako skákání v pytli nebo válení sudů v gumácích. Závěrem byli všichni účastníci oceněni medailí a vyhlášeni nejlepší skokani.

Vánoční besídka s dílničkou

vytvořeno: 3.1.2014, před 9 roky v rubrice Mateřská škola Děti z mateřské školy si nejen pro rodiče připravily vánoční zpívání u stromečku doplněné básničkami a tanečky se zimní tematikou. Po programu následovala tvořivá dílna na základní škole, kde si všichni zúčastnění mohli vytvořit krásnou vánoční dekoraci.