Návštěva planetária před 4 dny, 25.11.2022 - V planetáriu v Uherském Brodě byl pro žáky připraven zajímavý program. Děti se podívaly na noční oblohu různých ročních období, cestovaly galaxií, viděly zblízka hvězdy i planety. V rámci poutavé přednášky jsme shlédli dva dokumenty o vesmíru. Procházku po městě jsme završili u krásného dřevěného betlému na náměstí.
Kondiční vycházka před 6 dny, 24.11.2022 - Mladší žáci vyrazili v rámci tělocviku utužit svoji kondici. Velká vycházka svižným tempem všechny zahřála a cestou jsme se pokochali pohledem na měnící se podzimní přírodu.
Příprava zimní výzdoby před 6 dny, 24.11.2022 - Protože pomalu, ale jistě přichází zimní období, pustily se děti do výzdoby školy, která se letos nese v duchu krajkových papírových vloček.

Vánoční besídka s dílničkou

vytvořeno: 3.1.2014, před 9 roky v rubrice Mateřská škola Děti z mateřské školy si nejen pro rodiče připravily vánoční zpívání u stromečku doplněné básničkami a tanečky se zimní tematikou. Po programu následovala tvořivá dílna na základní škole, kde si všichni zúčastnění mohli vytvořit krásnou vánoční dekoraci.