Pasování na čtenáře před 1 dnem, 17.5.2024 - Prvňáčci navštívili místní knihovnu a po složení čtenářského slibu byli slavnostně pasováni na čtenáře.
A bylo vystoupení... před 2 dny, 16.5.2024 - Dlouhé přípravy, velké těšení, trocha nervozity a pak závěrečný potlesk a je po vystoupení. Podívejte se na fotky z příprav a pohledy do zákulisí. Děkujeme všem za milou a vřelou atmosféru, tleskáme dětem za zvládnutí a těšíme se na další setkání.
Nordic walking před 2 dny, 16.5.2024 - Pondělní ráno jsme ve škole odstartovali dlouho očekávanou první částí kurzu chůze s holemi. Usměvavá instruktora Hanka provedla žáky rozcvičkou, různými způsoby chůze a netradičním využitím holí. Všichni už se těšíme na červnové pokračování.

Náhled obrázku

Turnaj ve stolním tenise

vytvořeno: 7.1.2015, před 9 roky v rubrice Aktuality I na malé škole se najdou sportovní talenti.

Druhé poprázdninové zimní odpoledne jsme zahájili ve školní družině jak jinak než sportovně. Koulování a stavění sněhuláků není zatím možné, a tak jsme se zahřáli u ping-pongu. Děti si vedly velmi dobře a jejich snaha byla po zásluze oceněna. První místo vybojoval s čistým štítem Marťa Rathouzský, druhé místo si odnesl Míša Fornůsek a třetí (ale jenom o chlup) byla všestranně nadaná Kristýnka Havránková. Bramborovou medaili urvala Anežka a krásné páté místo obsadila Pája Frydrychová. Všem vítězům gratulujeme!!!