Drakiáda ve školní družině před 2 dny, 25.9.2020 - Kvůli nepříznivému počasí byla drakiáda přesunuta z dopoledne do odpolední družiny. Děti si řádění s draky užily na školní zahradě zalité odpoledním sluncem a dobrou náladou.
Co se děje v družině před 2 dny, 25.9.2020 - Ve školní družině je každý den pro děti připravena spousta aktivit. Od různých technik vyrábění, přes pečení, pohybové aktivity až po zasloužený odpočinek.
Ředitelské volno - pátek 25.9.2020 NEBUDE před 3 dny, 24.9.2020 - V pátek 25.9.2020 bude probíhat výuka.

Turnaj ve stolním tenise

vytvořeno: 11.6.2014, před 6 roky v rubrice Školní družina [DOPLNIT TEXT]

Dnešní parné odpoledne jsme věnovali ve školní družině sportu. V budově základní školy bylo příjemně chladno, a tak chlapci i dívky urputně soutěžili. 1. místo získal Tomáš Smetana, na 2. místě byla Katka Karolová a 3. místo si zasloužila Anička Smetanová. Ostatní hráči se také urputně snažili a i když na čokoládové medaile nedosáhli, rovněž jim všem za velkou snahu gratulujeme (4. místo Michal Fornůsek, 5. místo Pepík Jošek, 6. místo Radek Kudlička).