Uzavření ZŠ a MŠ od 1.3.2021 před 2 dny, 28.2.2021 - Dle nařízení vlády ČR ze dne 26. 2. 2021 se od 1. 3. do 21. 3. 2021 zakazuje přítomnost všech žáků v základní škole a přítomnost všech dětí v mateřské škole.
Karnevalové veselí v základní škole před 15 dny, 15.2.2021 - Pondělní dopoledne patřilo ve škole maskám. Na programu byly výukové a vzdělávací hry, ale taky tanec a zábava. Nechyběla ani tombola a spousta radosti.
Tvoříme venku, ve škole i doma před 25 dny, 5.2.2021 - Pokud nám počasí dovolí, patří středeční hodiny tělocviku vycházkám. Na jedné z nich děti postavily sněhuláky pro Afriku a tak podpořily projekt, do něhož se každoročně škola zapojuje. Žáci první, druhé a třetí třídy vyzdobili svými dílky vstupní chodbu, ve družině se zase tvoří z korálků a doma se zkouší návrhy šatů. I když současná situace není ideální, snažíme se, aby děti formou co nejzajímavějších činností pokračovaly ve svém vzdělávání dál.

ŠVP

Školní vzdělávací program pro předškolní vzdělávání

„Jaro, léto, podzim, zima ve školce se cítím prima“

Název školy: ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, PODOLÍ, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE