První pomoc před 4 dny, 11.6.2021 - V přírodovědě si čtvrťáci a páťáci vyzkoušeli, jak náročné je poskytnout první pomoc a zda by v takové situaci uměli reagovat.
Výlet do Valtic před 4 dny, 11.6.2021 - Výlety jsme v tomto školním roce zakončili návštěvou Valtic. V Muzeu železné opony jsme si připomněli dobu nedávno minulou včetně prohlídky dobových předmětů a zajímavého výkladu. Prošli jsme se na kolonádu a po obědě si prohlédli knížecí byt v zámku a přilehlé zahrady. Děkujeme panu Krčovi za spoluúčast na této akci i mnoho zajímavých informací, které dětem předal.
Jak jsme slavili Den dětí před 6 dny, 8.6.2021 - První červnový den patřil tradičně dětem. Žáky navštívila s přánímke Dni dětí paní starostka s doprovodem a přinesla jim sladké dobroty.

Strava bez zbytečné chemie

vytvořeno: 12.2.2016, před 5 roky v rubrice Aktuality Jak si naši školáci připravovali svoji svačinku

V rámci projektu Zdravá strava bez zbytečné chemie si naši školáci připravovali svoje svačinky. Všichni se rozdělili do skupinek, obdrželi recept, podle kterého si "nakoupili" suroviny a dali se společně do připravy. Jejich nadšení do kulinářských připrav a následná prezentace jidel spojená s ochutnávkou byli nepopsatelné.