Pasování na čtenáře před 7 dny, 23.6.2022 - Prvňačka Kristýnka Stenbergerová byla slavnostně pasována na čtenářku a to přímo uprostřed krásné přírody, která Podolí obklopuje.
T-mobile olympijský běh před 7 dny, 23.6.2022 - Ve středu 22. června v 10:00 odstartoval celorepublikový olympijský běh. Naši žáci absolvovali trasu dlouhou 0,5 nebo 1 km. Největším vítězstvím bylo, že všichni zvládli danou trasu uběhnout a v cíli na ně čekala odměna v podobě výtvarných potřeb, kšiltovek a diplomů.
Hravá geometrie před 7 dny, 23.6.2022 - V hodině geometrie si páťáci prostřednictvím konstrukčních úloh a lega vyzkoušeli svou prostorovou představivost.

Soutěž PECKA FILM

vytvořeno: 21.11.2014, před 8 roky v rubrice Aktuality Hlasujte prosím o nejlepší pexeso vytvořené žáky ŽŠ Podolí v soutěži pro charitní projekt Ulita. Pexesa jsou umístěna na stránkách peckafilm.uh.cz, žáci či kdokoliv další pro ně mohou začít hlasovat. Děkujeme za Vaše hlasy.