Podolskou stezkou před 6 dny, 11.10.2021 - Čtvrťáci a páťáci si v tělocviku vyzkoušeli různé způsoby pohybu v přírodním terénu a přitom si prohlédli krásy okolní přírody.
Komunitní setkání na školní zahradě před 6 dny, 11.10.2021 - Děkujeme všem, kteří přišli pomoci s výsadbou školní zahrady. Věříme, že se nám brzy podaří upravit zahradu tak, aby se stala příjemným místem pro výuku i odpočinek.
Výlet do pravěku před 16 dny, 1.10.2021 - V rámci výtvarné výchovy se čtvrťáci a páťáci prostřednictvím prožitkových aktivit podívali na princip tvorby pravěkého umění a vyzkoušeli si vlastní práci inspirovanou tímto období. Použitými technikami byla frotáž a muchláž s dokreslením.

Soutěž PECKA FILM

vytvořeno: 21.11.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality Hlasujte prosím o nejlepší pexeso vytvořené žáky ŽŠ Podolí v soutěži pro charitní projekt Ulita. Pexesa jsou umístěna na stránkách peckafilm.uh.cz, žáci či kdokoliv další pro ně mohou začít hlasovat. Děkujeme za Vaše hlasy.