Pasování na čtenáře před 1 dnem, 17.5.2024 - Prvňáčci navštívili místní knihovnu a po složení čtenářského slibu byli slavnostně pasováni na čtenáře.
A bylo vystoupení... před 2 dny, 16.5.2024 - Dlouhé přípravy, velké těšení, trocha nervozity a pak závěrečný potlesk a je po vystoupení. Podívejte se na fotky z příprav a pohledy do zákulisí. Děkujeme všem za milou a vřelou atmosféru, tleskáme dětem za zvládnutí a těšíme se na další setkání.
Nordic walking před 2 dny, 16.5.2024 - Pondělní ráno jsme ve škole odstartovali dlouho očekávanou první částí kurzu chůze s holemi. Usměvavá instruktora Hanka provedla žáky rozcvičkou, různými způsoby chůze a netradičním využitím holí. Všichni už se těšíme na červnové pokračování.

Náhled obrázku

Školní výlet MŠ- ZOO Hodonín

vytvořeno: 7.5.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality KDY- v pondělí 2.6.2014, odjezd autobusu od Obecního úřadu v 8:00.

.

Přichystejte svým dětem batůžky s uzavíratelným pitím, nějakou sladkostí (ne čokoládovou!) a pláštěnkou. Svačinka, ovoce a oběd zajištěno z MŠ.

Předpokládaný návrat kolem cca 14:00.

Vybíráme zálohu 200Kč (přeplatky po celkovém vyúčtování budou vráceny).