Výlet do Pavlova a Mikulova před 2 dny, 22.9.2021 - První letošní výlet se zaměřením na historii patřil archeoparku Pavlov a místní expozici, která je mimo jiné zajímavá svým interaktivním zpracováním. Děti si mohly vystavené věci nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet. V Mikulově jsme se po obědě vypravili prozkoumat město a nakonec se potěšili krásným výhledem ze Svatého kopečku.
Veselé cestičky v MŠ před 11 dny, 12.9.2021 - V areálu mateřské školy vznikly cestičky sloužící k rozvoji motorických dovedností hravou formou, kde si děti mohou vyzkoušet různé způsoby pohybu.
Dravci před 11 dny, 12.9.2021 - Středeční dopoledne patřilo představení dravých ptáků. Na parkovišti u MŠ se děti seznámily se známými i méně tradičními druhy dravců a jejich charakteristickými znaky i chováním. Poučné i zábavné vystoupení nadchlo všechny malé i velké diváky.

Školní výlet MŠ- ZOO Hodonín

vytvořeno: 7.5.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality KDY- v pondělí 2.6.2014, odjezd autobusu od Obecního úřadu v 8:00.

.

Přichystejte svým dětem batůžky s uzavíratelným pitím, nějakou sladkostí (ne čokoládovou!) a pláštěnkou. Svačinka, ovoce a oběd zajištěno z MŠ.

Předpokládaný návrat kolem cca 14:00.

Vybíráme zálohu 200Kč (přeplatky po celkovém vyúčtování budou vráceny).