Beseda o vztazích před 7 dny, 14.2.2024 - Ve třech dnech se uskutečnila beseda o vztazích s lektorkou Centra pro rodinu ve Zlíně. Povídala si s žáky o vzorech, mezilidských vztazích i rodině. V pracovních listech se pak objevovaly hodnotové preference a názory dětí na okolní svět.
Karneval před 8 dny, 13.2.2024 - Druhá únorová sobota patřila dlouho očekávanému karnevalu. Letos bylo téma Zimní království a tomu odpovídala i výzdoba. Pro masky a jejich doprovod byla připravena zábava - tančilo se, zpívalo, skákalo v tašce, hrály se hry. Kromě občerstvení, fotokoutku a malování na obličej byla připravena bohatá tombola, kde se rozdalo tři sta cen. Děkujeme rodičům, sponzorům, obci Podolí a všem, kteří se na přípravách i průběhu a úklidu podíleli.
Scénické čtení před 14 dny, 7.2.2024 - Mateřskou školu navštívil David Vacke se svým vtipným i poučným scénickým čtením Miloše Macourka. Děti pobavilo hravé zpracování knížky Pohádky a nápady, jak s textem pracovat.

Náhled obrázku

Základní škola a Mateřská škola, Podolí, příspěvková organizace

​Školní jídelna

Podolí č.p. 244, 68604 Kunovice

E-mail:  sjpodoli@zsmspodoli.cz

Charakteristika školní jídelny

Školní kuchyň se nachází v budově Mateřské školy. Vaří se zde pro děti mateřské školy, základní školy, pro provozní zaměstnance, pedagogy a cizí strávníky. Ve školní jídelně vaří dvě kuchařky. Jídlo pro žáky základní školy je vydáváno ve školní jídelně v budově základní školy.

Strava je pestrá, výživově vyvážená, doplňovaná novými recepty. Školní jídelníček je k dispozici na webových stránkách.

Přihlašování a odhlašování obědů má na starost kuchařka školní jídelny paní Ema Pechová.

Mgr. Ing. Jana Buršová
ředitelka