Aktuálně

Střípky z lednové výuky před 5 dny, 20.1.2021 - V lednu mohou navštěvovat školní vyučování jen žáci prvního, druhého a třetího ročníku. Čtvrťáci a páťáci se vzdělávají distančním způsobem. Ve škole i doma děti zkoušejí různé výtvarné techniky, užívají si sněhovou nadílku a stále se rozvíjejí.
Poslední předvánoční den školy před 1 měsícem, 18.12.2020 - V tomto kalendářním roce jsme se naposled sešli ve škole. Den zahájila přáním paní starostka, která spolu s panem místostarostou přišla potěšit krabicí plnou dobrot. Během prvních dvou hodin jsme si rozdali dárky, popřáli si hezké prožití Vánoc a společně si užili vánoční atmosféru.
Vánoční tvoření nejen z keramiky před 2 měsíci, 10.12.2020 - V rámci školní družiny probíhají tématicky zaměřená odpoledne - keramické tvoření, pečení perníčků, vánoční vyrábění dekorací a ozdob. Těmito a dalšími aktivitami paní učitelky vnáší vánoční atmosféru a krátí dětem čekání na nejkrásnější svátky v roce.

Spolupracujeme


Školka v novém

vytvořeno: 28.8.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality Tak nám pomalu končí prázdniny a začíná nový školní rok. A taky naše školka se na něho připravuje v novém :)