Výlet MŠ do Kovozoo před 22 hodinami, 16.4.2024 - Největším zážitkem tohoto týdne byla cesta vlakem do KOVOSTEELU Starého Města. Výlet se nám vydařil, i když bylo hodně chladno. Děti si prohlédly areál se zvířátky a projely se vláčkem.
Povídáme si o mláďátkách před 22 hodinami, 16.4.2024 - Na jaře všechno kvete, roste a také zvířátka mají svá mláďátka. Tento týden jsme si povídali o zvířátkách ze dvora a zahráli si i pohádky.
Výsledky zápisu dětí do 1. ročníku ZŠ před 2 dny, 15.4.2024 -

Náhled obrázku

Sběr starého papíru a elektroodpadu

vytvořeno: 30.10.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality ...papír, letáky, kartony, knihy,staré televize, rádia...

Děkujeme všem rodičům, babičkám, dědečkům, strýčkům, tetičkám, sousedům a ostatním přátelům naší ZŠ, kteří nám pomohli nasbírat úctyhodných 1994kg.

Nejvíce sběru si přivezl Michal Fornůsek - 310kg, 2. místo si zasloužila Kristýnka Havránková - 230kg a 3. místo získala Lucie Koníčková - 178kg.

Naši žáci opět projevili velké pracovní zaujetí, byť někteří pracovali poprvé (jak osobně prohlásili) a zasloužená odměna je zajisté nemine.