Krásné prázdniny před 1 měsícem, 4.7.2022 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem léto plné sluníčka, pohody a zaslouženého odpočinku a těší se v září na viděnou!
Rozloučení z žáky 5. třídy a setkání žáků s vedením obce před 1 měsícem, 4.7.2022 - Poslední dny patřily loučení s páťáky, kteří si pro ostatní připravili zábavný program. Rozloučit se a popřát dětem i zaměstnancům hezké prázdniny přišla i paní starostka, pan místostarosta a pan účetní.
PODOLympiáda před 1 měsícem, 4.7.2022 - Úterní dopoledne vypukla historicky 1. podolská olympiáda. Zúčastnily se jí děti z MŠ i ZŠ v disciplínách, na které dlouho trénovaly. Patřil sem například běh na krátkou vzdálenost, trojskok, přeskoky přes švihadlo, dribling, slalom, hod na cíl, ale i zábavné disciplíny jako skákání v pytli nebo válení sudů v gumácích. Závěrem byli všichni účastníci oceněni medailí a vyhlášeni nejlepší skokani.

Sběr starého papíru a elektroodpadu

vytvořeno: 30.10.2014, před 8 roky v rubrice Aktuality ...papír, letáky, kartony, knihy,staré televize, rádia...

Děkujeme všem rodičům, babičkám, dědečkům, strýčkům, tetičkám, sousedům a ostatním přátelům naší ZŠ, kteří nám pomohli nasbírat úctyhodných 1994kg.

Nejvíce sběru si přivezl Michal Fornůsek - 310kg, 2. místo si zasloužila Kristýnka Havránková - 230kg a 3. místo získala Lucie Koníčková - 178kg.

Naši žáci opět projevili velké pracovní zaujetí, byť někteří pracovali poprvé (jak osobně prohlásili) a zasloužená odměna je zajisté nemine.