První pomoc před 4 dny, 11.6.2021 - V přírodovědě si čtvrťáci a páťáci vyzkoušeli, jak náročné je poskytnout první pomoc a zda by v takové situaci uměli reagovat.
Výlet do Valtic před 4 dny, 11.6.2021 - Výlety jsme v tomto školním roce zakončili návštěvou Valtic. V Muzeu železné opony jsme si připomněli dobu nedávno minulou včetně prohlídky dobových předmětů a zajímavého výkladu. Prošli jsme se na kolonádu a po obědě si prohlédli knížecí byt v zámku a přilehlé zahrady. Děkujeme panu Krčovi za spoluúčast na této akci i mnoho zajímavých informací, které dětem předal.
Jak jsme slavili Den dětí před 6 dny, 8.6.2021 - První červnový den patřil tradičně dětem. Žáky navštívila s přánímke Dni dětí paní starostka s doprovodem a přinesla jim sladké dobroty.

Sběr starého papíru

vytvořeno: 24.6.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

O tom, že máme ve škole velmi pracovité žáky se přesvědčujeme dnes a denně. Věřte nevěřte, podařilo se nám nasbírat 3.400kg. Na tak malý počet žáků, je to opravdu velký výkon, nehledě na to, že jim prošel rukama každý kilogram papíru.

Osm žáků, samozřejmě, že za pomoci svých rodičů,  dokonce nasbíralo více než 200 kg.  Všichny děti si  za projevenou píli zaslouží odměnu. Děkujeme také paní Fornůskové (mamimce Michala), která nám velmi pomohla.

Zde je seznam 10 nejúspěšnějších sběračů:

1. Vít Červenka  381 kg

2. Tomáš Smetana  347 kg