Výlet do Pavlova a Mikulova před 3 dny, 22.9.2021 - První letošní výlet se zaměřením na historii patřil archeoparku Pavlov a místní expozici, která je mimo jiné zajímavá svým interaktivním zpracováním. Děti si mohly vystavené věci nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet. V Mikulově jsme se po obědě vypravili prozkoumat město a nakonec se potěšili krásným výhledem ze Svatého kopečku.
Veselé cestičky v MŠ před 12 dny, 12.9.2021 - V areálu mateřské školy vznikly cestičky sloužící k rozvoji motorických dovedností hravou formou, kde si děti mohou vyzkoušet různé způsoby pohybu.
Dravci před 12 dny, 12.9.2021 - Středeční dopoledne patřilo představení dravých ptáků. Na parkovišti u MŠ se děti seznámily se známými i méně tradičními druhy dravců a jejich charakteristickými znaky i chováním. Poučné i zábavné vystoupení nadchlo všechny malé i velké diváky.

Sběr starého papíru

vytvořeno: 24.6.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

O tom, že máme ve škole velmi pracovité žáky se přesvědčujeme dnes a denně. Věřte nevěřte, podařilo se nám nasbírat 3.400kg. Na tak malý počet žáků, je to opravdu velký výkon, nehledě na to, že jim prošel rukama každý kilogram papíru.

Osm žáků, samozřejmě, že za pomoci svých rodičů,  dokonce nasbíralo více než 200 kg.  Všichny děti si  za projevenou píli zaslouží odměnu. Děkujeme také paní Fornůskové (mamimce Michala), která nám velmi pomohla.

Zde je seznam 10 nejúspěšnějších sběračů:

1. Vít Červenka  381 kg

2. Tomáš Smetana  347 kg