Výlet do Pavlova a Mikulova před 3 dny, 22.9.2021 - První letošní výlet se zaměřením na historii patřil archeoparku Pavlov a místní expozici, která je mimo jiné zajímavá svým interaktivním zpracováním. Děti si mohly vystavené věci nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet. V Mikulově jsme se po obědě vypravili prozkoumat město a nakonec se potěšili krásným výhledem ze Svatého kopečku.
Veselé cestičky v MŠ před 12 dny, 12.9.2021 - V areálu mateřské školy vznikly cestičky sloužící k rozvoji motorických dovedností hravou formou, kde si děti mohou vyzkoušet různé způsoby pohybu.
Dravci před 12 dny, 12.9.2021 - Středeční dopoledne patřilo představení dravých ptáků. Na parkovišti u MŠ se děti seznámily se známými i méně tradičními druhy dravců a jejich charakteristickými znaky i chováním. Poučné i zábavné vystoupení nadchlo všechny malé i velké diváky.

Sběr papíru

vytvořeno: 29.6.2016, před 5 roky v rubrice Aktuality Třídíme a sbíráme celoročně, ovšem na konci roku se u toho pěkně zapotíme...