Vzpoura úrazům před 4 dny, 14.9.2020 - Jako každoročně i letos v naší škole proběhl preventivní program zaměřený na předcházení úrazům a nebezpečným situacím. Při besedě se děti dozvěděly o rizicích, která jim hrozí při hrách i sportech a způsobech ochrany zdraví. Program doprovázelo instruktážní video a především poutavé vyprávění lidí, kterým chvilková nepozornost změnila život.
Podolskou naučnou stezkou v tělocviku před 4 dny, 14.9.2020 - Dvouhodinovka tělesné výchovy patřila pobytu venku. Na podolské naučné stezce jsme si kromě čtení zajímavých informací z informačních tabulí vyzkoušeli různé způsoby běhu, překonávání překážek v přírodním prostředí i protahovací cvičení. Závěrem následovaly pohybové hry na hřišti ve Žlebu.
Projektový den na téma Sluneční soustava před 9 dny, 9.9.2020 - V pátek 4. září proběhl první projektový den zaměřený na planety naší sluneční soustavy. Děti se dozvěděly mnoho nových informací o planetách, vesmíru kolem nás i o planetě Zemi. Výstupem z projektového dne byly složky nabité informacemi - lapbooky a také mnoho poznatků, se kterými budeme nadále pracovat.

Růžový den v II. třídě

vytvořeno: 30.4.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Poslední z barevných dnů byl ve znamení růžové barvy. Celým dopolednem nás provázel příběh O Šípkové Růžence. Děvčátka se proměnila v princezny a stateční princové je probouzeli z dlouhého spánku. Vystříhali jsme si papírová srdíčka- jako symbol lásky- protože jsme ve školce všichni kamarádi a máme se rádi.