Slavnostní ukončení školního roku 2020/2021 před 23 dny, 7.7.2021 - Poslední červnový den patřil předání vysvědčení a loučení. Školu navštívili i zástupci obce Podolí. Přejeme všem dětem i jejich blízkým prázdniny plné sluníčka a radosti ze společně strávených chvil.
Výšlap do Amfíku před 23 dny, 7.7.2021 - Předposlední školní den patřil toulkám okolní přírodou. Čtvrťáci a páťáci ho strávili procházkou do Amfíku. Osvěžili jsme se u studánky, zastavili se u rybníka s labutěmi, poseděli na zahrádce restaurace a užili si spoustu zábavy.
Párty pro páťáky před 23 dny, 7.7.2021 - V posledním týdnu školy jsme se na školním dvoře rozloučili se druhou třídou, která byla v ZŠ celých pět let prvního stupně. Vzduchem létaly zátky od dětského šampaňského, připíjelo se na šťastnou další životní etapu, tančilo se a hrály se hry. Školu opouští devět žáků páté třídy. Přejeme všem, ať se jim daří.

Recyklohraní

Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.