Jaro očima dětí před 4 dny, 15.4.2021 - Podívejte se, jak děti umí fotit a jak zdokumentovaly proměny letošního jara.
Vycházka před 4 dny, 15.4.2021 - V rámci hodin tělesné výchovy vyrazili žáci čtvrté a páté třídy na vycházku. Zvládli chůzi nesnadným terénem, rozmary aprílového počasí i skákání po kamenech.
Návrat žáků do školy před 11 dny, 9.4.2021 - Dle nových informací MŠMT bude od pondělí 12.4.2021 zahájena výuka pro žáky 1. stupně prezenčně.

EU peníze školám

Zapojení se do tohoto projektu nám umožnilo zakoupit do školy pomůcky, na které bychom z běžného rozpočtu šetřili dlouho. Náš projekt se jmenuje Modernizace výuky, takže jsme z peněz pořídili notebooky, promítací plátna, dataprojektory, výukový software. Učitelé dostali možnost zúčastnit se dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti počítačových technologií, matematiky, jazyka českého a anglického.

Cílová částka se také odvíjela od počtu žáků ve škole. V rámci tzv. Šablon si učitelé sami zpracovávají DUMy (Digitální Učební Materiály), které ověřují ve výuce prostřednictvím moderních technologií.

Odkaz: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy/eu-penize-skolam

Projekt Šablony (CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0002754)

Ve druhém pololetí školního roku 2016/2017 se škola zapojila do projektu Šablony (CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0002754) ve zjednodušeném vykazování.

Projekt je zaměřen hlavně na vzdělávání pedagogických pracovníků základní i mateřské školy. U základní školy se jedná o vzdělávání v oblasti čtenářské a matematické gramotnosti a inkluzi. V mateřské škole je vzdělávání zaměřeno na předčtenářskou a předmatematickou gramotnost a inkluzi.

Z projektu jsou hrazeny kroužky Klub zábavné logiky a deskových her, Čtenářský klub a doučování pro děti ohrožené školním neúspěchem v základní škole. Pedagogičtí pracovníci jsou zapojeni do tandemové výuky.

Díky tomuto projektu mohou navštěvovat děti mateřské školy předškoličku - setkávání rodičů dětí MŠ s odborníky.

Z finančních prostředků projektu jsou ještě pořizovány učební pomůcky do výuky a do kroužků.

Projekt je na dobu 2 let.Bude ukončen ve druhém pololetí školního roku 2017/2018.