Veselé cestičky v MŠ před 4 dny, 12.9.2021 - V areálu mateřské školy vznikly cestičky sloužící k rozvoji motorických dovedností hravou formou, kde si děti mohou vyzkoušet různé způsoby pohybu.
Dravci před 4 dny, 12.9.2021 - Středeční dopoledne patřilo představení dravých ptáků. Na parkovišti u MŠ se děti seznámily se známými i méně tradičními druhy dravců a jejich charakteristickými znaky i chováním. Poučné i zábavné vystoupení nadchlo všechny malé i velké diváky.
Altán na školním dvoře před 4 dny, 12.9.2021 - V družině byl za spolupráce dětí a paní učitelky postaven altán, který slouží jako úkryt před sluncem, místo pro hry i venkovní třída k výuce za hezkého počasí.

Předškolička 5.2.

vytvořeno: 10.2.2015, před 7 roky v rubrice Aktuality Předškoláčkům brzy nastanou povinnosti....

Ve čtvrtek 5. února se konala první předškolička pro budoucí prvňáčky naší školy. Děti přišly společně s rodiči a prarodiči. Přišlo jich dokonce více, než jich bylo u zápisu, přišli i ti, kteří půjdou k zápisu až příští rok, aby zjistili, jak to v naší škole vypadá a jak s dětmi pracujeme.