Fotografování na závěr školního roku 2019/2020 před 4 dny, 6.7.2020 - Fotografie si můžete prohlédnout na webu - viz soubor
Hurá na prázdniny před 7 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 7 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.

Požární ochrana očima dětí

vytvořeno: 18.6.2014, před 6 roky v rubrice Vernisáž výtvarná soutěž

Neuvěřitelné se stalo skutečností!!! Žák 5. třídy  Víťa Červenka  opět zabodoval ve výtvarné soutěži vyhlášené Okresním sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska. Z celkového počtu 951 prací z 1. stupně základních škol  si odnesl krásné 1. místo.