Pasování na čtenáře před 9 dny, 23.6.2022 - Prvňačka Kristýnka Stenbergerová byla slavnostně pasována na čtenářku a to přímo uprostřed krásné přírody, která Podolí obklopuje.
T-mobile olympijský běh před 9 dny, 23.6.2022 - Ve středu 22. června v 10:00 odstartoval celorepublikový olympijský běh. Naši žáci absolvovali trasu dlouhou 0,5 nebo 1 km. Největším vítězstvím bylo, že všichni zvládli danou trasu uběhnout a v cíli na ně čekala odměna v podobě výtvarných potřeb, kšiltovek a diplomů.
Hravá geometrie před 9 dny, 23.6.2022 - V hodině geometrie si páťáci prostřednictvím konstrukčních úloh a lega vyzkoušeli svou prostorovou představivost.

Podzimní tvoření ve výtvarné a pracovní výchově

vytvořeno: 23.10.2015, před 7 roky v rubrice Vernisáž Ve výtvarné výchově a pracovních činnostech vyrábíme výrobky různými výtvarnými technikami. V podzimním období si žáci vyzkoušeli např. malbu podzimního stromu s veselým podkladem, ovoce s grafickým doplněním, západ slunce s použitím anilinových barev a přírodního materiálu, šípky s využitím foukání tuší, výroba jablka z ruliček, jablíčko - trhání papíru, jablečný věnec - obtiskování jablek, ježek - prstová technika, výrobky s halloweenskou tématikou např. úsvit s netopýry, sova a mnoho další...