Vycházka k Olšavě před 2 dny, 21.4.2021 - 22. dubna se slaví den Země, a proto jsme vyrazili na vycházku k neregulovanému toku řeky Olšavy. Kromě mnoha rostlin a živočichů zaujala děti zejména možnost zblízka si prohlédnout vrstvy země. Překvapením byla průzračná voda a písčitá pláž se spoustou škeblí. Dalším plánem je navštívit toto zajímavé místo znovu a vyčistit ho od naplavených odpadků.
ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY před 2 dny, 21.4.2021 - Zápis dětí do mateřské školy proběhne od 2.-16.5.2021 doručením dokumentů do Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace
Informace pro školy a školská zařízení od 26.4.2021 před 2 dny, 21.4.2021 - Od pondělí 26.4.2021 platí další pravidla v poskytování vzdělávání dětí, žáků, studentů

Podzimní tvoření ve výtvarné a pracovní výchově

vytvořeno: 23.10.2015, před 6 roky v rubrice Vernisáž Ve výtvarné výchově a pracovních činnostech vyrábíme výrobky různými výtvarnými technikami. V podzimním období si žáci vyzkoušeli např. malbu podzimního stromu s veselým podkladem, ovoce s grafickým doplněním, západ slunce s použitím anilinových barev a přírodního materiálu, šípky s využitím foukání tuší, výroba jablka z ruliček, jablíčko - trhání papíru, jablečný věnec - obtiskování jablek, ježek - prstová technika, výrobky s halloweenskou tématikou např. úsvit s netopýry, sova a mnoho další...