Co se děje ve školce před 3 dny, 2.12.2022 - Ve školce už je znát, že se blíží čas Vánoc. Děti si vyzkoušely pečení perníčků, tvoření z papíru a povídaly si o svátku svaté Barbory, který bude v neděli. Při vycházkách je patrné, že přišel zimní čas a je potřeba se teple oblékat. Týden dětem zpříjemnilo divadélko, které přijelo zahrát tři výchovné pohádky.
Návštěva planetária před 9 dny, 25.11.2022 - V planetáriu v Uherském Brodě byl pro žáky připraven zajímavý program. Děti se podívaly na noční oblohu různých ročních období, cestovaly galaxií, viděly zblízka hvězdy i planety. V rámci poutavé přednášky jsme shlédli dva dokumenty o vesmíru. Procházku po městě jsme završili u krásného dřevěného betlému na náměstí.
Kondiční vycházka před 11 dny, 24.11.2022 - Mladší žáci vyrazili v rámci tělocviku utužit svoji kondici. Velká vycházka svižným tempem všechny zahřála a cestou jsme se pokochali pohledem na měnící se podzimní přírodu.

Podzimní tvoření ve výtvarné a pracovní výchově

vytvořeno: 23.10.2015, před 7 roky v rubrice Vernisáž Ve výtvarné výchově a pracovních činnostech vyrábíme výrobky různými výtvarnými technikami. V podzimním období si žáci vyzkoušeli např. malbu podzimního stromu s veselým podkladem, ovoce s grafickým doplněním, západ slunce s použitím anilinových barev a přírodního materiálu, šípky s využitím foukání tuší, výroba jablka z ruliček, jablíčko - trhání papíru, jablečný věnec - obtiskování jablek, ježek - prstová technika, výrobky s halloweenskou tématikou např. úsvit s netopýry, sova a mnoho další...