Výlet do Pavlova a Mikulova před 2 dny, 22.9.2021 - První letošní výlet se zaměřením na historii patřil archeoparku Pavlov a místní expozici, která je mimo jiné zajímavá svým interaktivním zpracováním. Děti si mohly vystavené věci nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet. V Mikulově jsme se po obědě vypravili prozkoumat město a nakonec se potěšili krásným výhledem ze Svatého kopečku.
Veselé cestičky v MŠ před 11 dny, 12.9.2021 - V areálu mateřské školy vznikly cestičky sloužící k rozvoji motorických dovedností hravou formou, kde si děti mohou vyzkoušet různé způsoby pohybu.
Dravci před 11 dny, 12.9.2021 - Středeční dopoledne patřilo představení dravých ptáků. Na parkovišti u MŠ se děti seznámily se známými i méně tradičními druhy dravců a jejich charakteristickými znaky i chováním. Poučné i zábavné vystoupení nadchlo všechny malé i velké diváky.

Podzimní tvoření ve výtvarné a pracovní výchově

vytvořeno: 23.10.2015, před 6 roky v rubrice Vernisáž Ve výtvarné výchově a pracovních činnostech vyrábíme výrobky různými výtvarnými technikami. V podzimním období si žáci vyzkoušeli např. malbu podzimního stromu s veselým podkladem, ovoce s grafickým doplněním, západ slunce s použitím anilinových barev a přírodního materiálu, šípky s využitím foukání tuší, výroba jablka z ruliček, jablíčko - trhání papíru, jablečný věnec - obtiskování jablek, ježek - prstová technika, výrobky s halloweenskou tématikou např. úsvit s netopýry, sova a mnoho další...