Pasování na čtenáře před 5 dny, 17.5.2024 - Prvňáčci navštívili místní knihovnu a po složení čtenářského slibu byli slavnostně pasováni na čtenáře.
A bylo vystoupení... před 6 dny, 16.5.2024 - Dlouhé přípravy, velké těšení, trocha nervozity a pak závěrečný potlesk a je po vystoupení. Podívejte se na fotky z příprav a pohledy do zákulisí. Děkujeme všem za milou a vřelou atmosféru, tleskáme dětem za zvládnutí a těšíme se na další setkání.
Nordic walking před 6 dny, 16.5.2024 - Pondělní ráno jsme ve škole odstartovali dlouho očekávanou první částí kurzu chůze s holemi. Usměvavá instruktora Hanka provedla žáky rozcvičkou, různými způsoby chůze a netradičním využitím holí. Všichni už se těšíme na červnové pokračování.

Náhled obrázku

Poděkování

vytvořeno: 15.3.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality Děkujeme všem za příspěvky do tomboly

Děkujeme rodičům, kteří přispěli dětem do tomboly pěknými dárky.

Dále velké poděkování patří:

Arktida

BA&CON pack s.r.o.

KMS Hluk

Kovář Plus, s. r. o.

Koupaliště Hluk, Ondřej Kotačka

Moreau Agri, s. r. o.

Obec Popovice

Tekoo, s. r. o.

Toko Agri

Zdravotní pojišťovna ministerstva ČR

Nevyzvednuté ceny z tomboly si můžete vyzvednout v Základní škole do pátku 21.3.2014 po předložení výherního lístku.

Výtěžek z karnevalu bude použit na úpravy školní zahrady.

Ing. Jana Buršová – ředitelka ZŠ a MŠ Podolí