Pololetní vysvědčení a výstava Krysáci před 5 dny, 31.1.2023 - Poslední lednový den patřil slavnostnímu předání vysvědčení. V uherskobrodském muzeu si děti užily interaktivní výstavu Krysáci a také dostaly vysvědčení. Sladkou tečkou byla na závěr návštěva cukrárny.
Beseda s pamětnicí před 5 dny, 31.1.2023 - Základní školu navštívila paní Velichová, aby dětem svým povídáním i dobovými fotografiemi přiblížila minulé časy. Zavzpomínala na historii školní budovy, obce i mnohých obyvatel Podolí. Tímto jí i dalším návštěvnícím děkujeme za poučné a příjemně strávené dopoledne.
Co se děje v družině před 11 dny, 25.1.2023 - Odpoledne po skončení vyučování si v družině hrajeme, tvoříme, malujeme, vaříme, pečeme i ochutnáváme, cvičíme a chodíme ven.

Návštěva u Izabelky

vytvořeno: 20.9.2017, před 5 roky v rubrice Aktuality V rámci hodin prvouky jsme se byli podívat na hospodářská zvířata. Děti měly možnost nakrmit ovce, seznámit se se způsobem chovu a péčí o ně. Viděli jsme dokonce i býka. Babičce tímto děkujeme za ochotu a občerstvení pro děti.