Tvůrčí atmosféra v hodinách před 19 hodinami, 25.9.2022 - V výuce se žáci už dávno neučí jen sezením v lavici. V angličtině si děti měly najít pro ně příjemné místo a tam pak pracovaly. V hodině pracovních činností se děti přesunují podle potřeby tak, aby mohly spolupracovat v různých skupinkách.
Střípky ze školních dnů před 13 dny, 13.9.2022 - Během výuky i mimo ni vznikají zajímavé momentky. Ať už jde o sledování usazování sochy původem z Podolí, pečení štrúdlu v pracovních činnostech nebo vycházku do Popovic v tělesné výchově.
Vystoupení dravců před 13 dny, 13.9.2022 - Ve čtvrtek dopoledne se v areálu mateřské školy konalo představení dravců. Zkušený chovatel dětem poutavou formou přiblížil život mnoha z nich. Děti se setkaly i se vzácně se vyskytujícími druhy, ukázkami letu a krmení.

Návštěva betléma v Popovicích

vytvořeno: 9.1.2014, před 9 roky v rubrice Aktuality První lednový týden jsme si s dětmi povídali o tradicích Tří králů a ke konci týdne navštívili pohyblivý betlém v kostele P. Marie Růžencové v Popovicích. Počasí nám přálo, tak jsme se staršími dětmi absolvovali cestu pěšky, ti menší se svezli autobusem. V kostele jsme si prohlédli krásný betlém a přispěli jsme drobným penízem do pokladničky. Dětem se výprava do kostela velmi líbila a už teď se  těší na další]