Pololetní vysvědčení a výstava Krysáci před 3 dny, 31.1.2023 - Poslední lednový den patřil slavnostnímu předání vysvědčení. V uherskobrodském muzeu si děti užily interaktivní výstavu Krysáci a také dostaly vysvědčení. Sladkou tečkou byla na závěr návštěva cukrárny.
Beseda s pamětnicí před 3 dny, 31.1.2023 - Základní školu navštívila paní Velichová, aby dětem svým povídáním i dobovými fotografiemi přiblížila minulé časy. Zavzpomínala na historii školní budovy, obce i mnohých obyvatel Podolí. Tímto jí i dalším návštěvnícím děkujeme za poučné a příjemně strávené dopoledne.
Co se děje v družině před 10 dny, 25.1.2023 - Odpoledne po skončení vyučování si v družině hrajeme, tvoříme, malujeme, vaříme, pečeme i ochutnáváme, cvičíme a chodíme ven.

Na kole do školy

vytvořeno: 22.9.2014, před 8 roky v rubrice Aktuality Zapojili jsme se do této akce, abychom podpořili cyklodopravu v našem regionu...

Naše škola společně s dalšími třemi školami na okrese se zapojily do akce nazvané Na kole do školy. Ve čtvrtek 18. září přijeli všichni žáci a paní učitelky do školy na kole. Za svůj počin byli všichni odměněni drobným dárkem a sladkostí.