První pomoc před 4 dny, 11.6.2021 - V přírodovědě si čtvrťáci a páťáci vyzkoušeli, jak náročné je poskytnout první pomoc a zda by v takové situaci uměli reagovat.
Výlet do Valtic před 4 dny, 11.6.2021 - Výlety jsme v tomto školním roce zakončili návštěvou Valtic. V Muzeu železné opony jsme si připomněli dobu nedávno minulou včetně prohlídky dobových předmětů a zajímavého výkladu. Prošli jsme se na kolonádu a po obědě si prohlédli knížecí byt v zámku a přilehlé zahrady. Děkujeme panu Krčovi za spoluúčast na této akci i mnoho zajímavých informací, které dětem předal.
Jak jsme slavili Den dětí před 6 dny, 8.6.2021 - První červnový den patřil tradičně dětem. Žáky navštívila s přánímke Dni dětí paní starostka s doprovodem a přinesla jim sladké dobroty.

Moštování

vytvořeno: 14.10.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality Aby nám jablka neshnila...

Někteří z nás uvítali, že nám odpadla matematika, jiní ale ne, protože jsme sbírali jablka na školní zahradě - práce :-(. Ale ten výsledek, to byla mňamka. U pana Libora Hanáčka jsme jablka presovali. Do školy jsme si odnesli pár kanystříků sladkého moštu. Paní učitelky nám ho ordinovaly pravidelně každou přestávku, takže samé vitamíny :-)  Letošní úroda určitě nepřišla nazmar.