Pasování na čtenáře před 5 dny, 17.5.2024 - Prvňáčci navštívili místní knihovnu a po složení čtenářského slibu byli slavnostně pasováni na čtenáře.
A bylo vystoupení... před 6 dny, 16.5.2024 - Dlouhé přípravy, velké těšení, trocha nervozity a pak závěrečný potlesk a je po vystoupení. Podívejte se na fotky z příprav a pohledy do zákulisí. Děkujeme všem za milou a vřelou atmosféru, tleskáme dětem za zvládnutí a těšíme se na další setkání.
Nordic walking před 6 dny, 16.5.2024 - Pondělní ráno jsme ve škole odstartovali dlouho očekávanou první částí kurzu chůze s holemi. Usměvavá instruktora Hanka provedla žáky rozcvičkou, různými způsoby chůze a netradičním využitím holí. Všichni už se těšíme na červnové pokračování.

Náhled obrázku

Moštování

vytvořeno: 14.10.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality Aby nám jablka neshnila...

Někteří z nás uvítali, že nám odpadla matematika, jiní ale ne, protože jsme sbírali jablka na školní zahradě - práce :-(. Ale ten výsledek, to byla mňamka. U pana Libora Hanáčka jsme jablka presovali. Do školy jsme si odnesli pár kanystříků sladkého moštu. Paní učitelky nám ho ordinovaly pravidelně každou přestávku, takže samé vitamíny :-)  Letošní úroda určitě nepřišla nazmar.