Pasování na čtenáře před 19 hodinami, 17.5.2024 - Prvňáčci navštívili místní knihovnu a po složení čtenářského slibu byli slavnostně pasováni na čtenáře.
A bylo vystoupení... před 2 dny, 16.5.2024 - Dlouhé přípravy, velké těšení, trocha nervozity a pak závěrečný potlesk a je po vystoupení. Podívejte se na fotky z příprav a pohledy do zákulisí. Děkujeme všem za milou a vřelou atmosféru, tleskáme dětem za zvládnutí a těšíme se na další setkání.
Nordic walking před 2 dny, 16.5.2024 - Pondělní ráno jsme ve škole odstartovali dlouho očekávanou první částí kurzu chůze s holemi. Usměvavá instruktora Hanka provedla žáky rozcvičkou, různými způsoby chůze a netradičním využitím holí. Všichni už se těšíme na červnové pokračování.

Náhled obrázku

Modrý den

vytvořeno: 18.2.2014, před 10 roky v rubrice Mateřská škola Dne 18. února 2014 se v naší mateřské škole uskutečnil ,, Modrý den". Už v ranních hrách měly děti možnost prohlédnout si obrázky mořských živočichů, mušlí a spoustu jiných zajímavostí. Po zakoupení palubních lístků byly malí námořníci pozváni na plavbu lodí po moři.Celou cestu provázel námořníky kapitán lodní posádky, vyprávěl jim o životě v mořských hlubinách a upozornil je na všechna možná nebezpečí. Jedním z tvorů, který námořníky velmi zaujal, byla velryba Klára, o které se společně s kapitánem naučily novou písničku.Během plavby námořníci poslouchali zvuky moře a plnily úkoly zadané kapitánem. Jejich klidnou plavbu neustále narušoval hladový žralok .Po návratu k pobřeží získali námořníci za splnění úkolů a slušné chování od kapitána medaili. Ve výtvarných činnostech si pak každé dítě mohlo vyrobit svůj malý podmořský svět.