Karneval před 9 dny, 10.2.2020 - Nedělní odpoledne patřilo karnevalovému veselí v kulturním domě. Na programu byla živá hudba, tanec, zábava a na závěr bohatá tombola. Děti roztančila i Simonka Vagdalová, která si připravila pohybové vystoupení k několika písničkám a sklidila zasloužený úspěch a potlesk. Děkujeme tímto obci Podolí a všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu karnevalu a sponzorům za dárky do tomboly.
Bruslení před 12 dny, 7.2.2020 - V rámci všestranného rozvoje sportovních dovedností dětí jsou hodiny tělocviku v měsíci únoru věnovány bruslení na nádvoří Jezuitské koleje v Uherském Hradišti.
Veršování před 12 dny, 7.2.2020 - V rámci hodin čtení si čtvrťáci a páťáci vyzkoušeli netradiční práci s verši, dramatizaci, pantomimu i vlastní tvorbu.

Modrý den

vytvořeno: 18.2.2014, před 6 roky v rubrice Mateřská škola Dne 18. února 2014 se v naší mateřské škole uskutečnil ,, Modrý den". Už v ranních hrách měly děti možnost prohlédnout si obrázky mořských živočichů, mušlí a spoustu jiných zajímavostí. Po zakoupení palubních lístků byly malí námořníci pozváni na plavbu lodí po moři.Celou cestu provázel námořníky kapitán lodní posádky, vyprávěl jim o životě v mořských hlubinách a upozornil je na všechna možná nebezpečí. Jedním z tvorů, který námořníky velmi zaujal, byla velryba Klára, o které se společně s kapitánem naučily novou písničku.Během plavby námořníci poslouchali zvuky moře a plnily úkoly zadané kapitánem. Jejich klidnou plavbu neustále narušoval hladový žralok .Po návratu k pobřeží získali námořníci za splnění úkolů a slušné chování od kapitána medaili. Ve výtvarných činnostech si pak každé dítě mohlo vyrobit svůj malý podmořský svět.