Pasování na čtenáře před 9 dny, 23.6.2022 - Prvňačka Kristýnka Stenbergerová byla slavnostně pasována na čtenářku a to přímo uprostřed krásné přírody, která Podolí obklopuje.
T-mobile olympijský běh před 9 dny, 23.6.2022 - Ve středu 22. června v 10:00 odstartoval celorepublikový olympijský běh. Naši žáci absolvovali trasu dlouhou 0,5 nebo 1 km. Největším vítězstvím bylo, že všichni zvládli danou trasu uběhnout a v cíli na ně čekala odměna v podobě výtvarných potřeb, kšiltovek a diplomů.
Hravá geometrie před 9 dny, 23.6.2022 - V hodině geometrie si páťáci prostřednictvím konstrukčních úloh a lega vyzkoušeli svou prostorovou představivost.

Mikuláš ve škole

vytvořeno: 9.12.2014, před 8 roky v rubrice Aktuality Žáci 4. třídy nás překvapili...

Naši spolužáci ze 4. třídy se pod vedením paní ředitelky převlekli za čertíky a mikuláše a v hodině jazyka českého zabušili na naše dveře. Každý páťák musel zazpívat písničku, pak dostal malý balíček s překvapením.