Pololetní vysvědčení a výstava Krysáci před 5 dny, 31.1.2023 - Poslední lednový den patřil slavnostnímu předání vysvědčení. V uherskobrodském muzeu si děti užily interaktivní výstavu Krysáci a také dostaly vysvědčení. Sladkou tečkou byla na závěr návštěva cukrárny.
Beseda s pamětnicí před 5 dny, 31.1.2023 - Základní školu navštívila paní Velichová, aby dětem svým povídáním i dobovými fotografiemi přiblížila minulé časy. Zavzpomínala na historii školní budovy, obce i mnohých obyvatel Podolí. Tímto jí i dalším návštěvnícím děkujeme za poučné a příjemně strávené dopoledne.
Co se děje v družině před 11 dny, 25.1.2023 - Odpoledne po skončení vyučování si v družině hrajeme, tvoříme, malujeme, vaříme, pečeme i ochutnáváme, cvičíme a chodíme ven.

Kroužky Mateřské školy

Šikovné ručičky

Vede paní učitelka Magda Molnárová. Koná se 1x14 dnů v mateřské škole ve středu po obědě.

Děti si vyzkouší další výtvarné techniky, zlepšují se v manuálních dovednostech.

Metoda dobrého startu

Předškolička