Jaro očima dětí před 4 dny, 15.4.2021 - Podívejte se, jak děti umí fotit a jak zdokumentovaly proměny letošního jara.
Vycházka před 4 dny, 15.4.2021 - V rámci hodin tělesné výchovy vyrazili žáci čtvrté a páté třídy na vycházku. Zvládli chůzi nesnadným terénem, rozmary aprílového počasí i skákání po kamenech.
Návrat žáků do školy před 11 dny, 9.4.2021 - Dle nových informací MŠMT bude od pondělí 12.4.2021 zahájena výuka pro žáky 1. stupně prezenčně.

Další kroužky

Nabídka dalších kroužků bude dle zájmu žáků. Jinak mají žáci možnost navštěvovat různé zájmové činnosti v rámci školní družiny

Náprava poruch učení

Žákům s vývojovými poruchami učení (dyslexie, dysgrafie, poruchy pozornosti atd.) se v naší škole věnuje pravidelná péče.

Pracujeme při individuálních konzultacích s dotací dle IVP. Využívají se k tomu speciální učebnice, pracovní listy, čítanky a počítačový program, který mají někteří žáci také zakoupený pro domácí procvičování.

Zájmová činnost